Ruharaktári munka, Anglia. Párokat is el tudunk helyezni. Azonnali kezdés!

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Burnley, Egyesült Királyság
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
Május, Június
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
7.83 - 8.75 GBP bruttó/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Universal Consulting raktáros munkát kínál Önnek Angliában. Párokat és csoportokat is el tudunk helyezni!

A munka általános raktáros feladatokat tartalmaz:
-az áru csomagolása (ruhák, textíliák, alsónemű stb.)
-az áru címkézése
-a megrendelt áru kompletizálása és előkészítése a szállításhoz
-raktárkészlet ellenőrzés, egyéb kisegítő munka
-csomagok mozgatása 2-25 kg
-kézi szkenner használata, adatbevitel (számítógépes munka)
- nagyszerű munkaajánlat azoknak, akik már dolgoztak Angliában vagy jelenleg is Angliában tartózkodnak
- elegendő munkaóra
- egyzserű út a munka megszerzéséhez
- gyors megerősítés a munkábalépésről
- az Universal Consulting teljeskörű szolgáltatást nyújt a kiutazás előtt (informáljuk mit kell elintéznie még kiutazása előtt (biztosítók, munkaügyi hivatal), regisztraciós folyamatokról Angliában.
MŰSZAKOK: 12 órás műszakok-megrendelés alapján, hétvégén és ünnepnapokon is. 3 nap munka/3 nap szabad

Egyéb béren kívüli juttatások

- hosszú távú munkalehetőség
- kíváló bérezés
- transzfer a reptérről a szállásra
- kiváló referenciák ügyfeleinktől
- ha nincs saját szállása, segítünk a szállás elintézésében (60 GBP/hét)
- előző tapasztalat nélkül
- külföldi munka szállással
- külföldi munka pároknak is

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldje el önéletrajzát a hu@universalconsulting.hu címre.
Bővebb információt weboldalunkon is talál www.universalconsulting.hu

Megbízó

Textília, ruházat, bőr és bőrtermék gyártása

Kliensünk az egyik leggyorsabban növekvő vállalat a világon és a generációja divat vezetői közé tartozik . 2015-ben neki ítélték a Fashion Awards 2015 díjat. A vállalat ötvözi a legmodernebb designt és a megfizethető árat. A cég alapvető filozófiája, hogy a divatot és az életet sem veszi túl komolyan. Ha a divatban egy lépessel előre tartasz, szereted az egyszerű szabásvonalat, jó helyen vagy.Az áruk folyamatos feltöltése, új divat kollekciók minden héten, egyszerűen divat a maga teljes szépségében.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- alap angol nyelvtudás
- megbízhatóság,
- jó fizikai kondíció
- rugalmasság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkát keres külföldön? Segítünk érvényesülni a külföldi munkaerőpiacon.

Universal Consulting

Megbízható közvetítőiroda vagyunk a legnagyobb külföldi munkakínálattal a munkaerőpiacon. Jelentkezőinknek főleg az EU államaiban segítünk érvényesülni, különböző területeken. Munkát ajánlunk a következő ágazatokban: logisztika, gyártás, légi közlekedés, élelmiszeripar, vendéglátóipar és építkezés. Szakterületünk a légiutas-kísérők kiválasztása különböző közel-keleti légitársaságok részére.

A több mint 16 év alatt megszerzett tapasztalatainkra támaszkodunk. Az egész folyamat alatt végigkísérjük és ségítségére leszünk.

Segítünk a munkába lépéssel, és a szükséges formanyomtatványok elintézésében. A munkakezdés után felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy minden rendben van e. A kiegészitő szolgáltatások része az ingyenes infovonal is.

Az Universal Consulting egyike azon kevés cégeknek, melyek tagjai különböző külföldi egyesületeknek, amelyek célja a munkavállalók és jogaik védelme. Együttműködünk állami és nem állami intézményekkel, melyek a munkaerőpiaccal foglalkoznak.

Minden jelentkezőnek biztosítjuk az individuális hozzáállást. Nem csak munkát közvetítünk, de a jelentkezőinkkel törődünk is.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda
ID: 3361237   Megjelentetés dátuma: 2018.04.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   7.83 - 8.75 GBP bruttó/óra