Hollandia- Raktáros elektronikai raktárban. Hosszútávú munkalehetőség.

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
folyamatosan
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
bruttó 1508€ havonta

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyes komissiózókat/ raktárkezelőket keresünk Hollandia egyik legnagyobb elektronikai rakárába (tabletek, laptopok, okostelefonok).

Munkaköri leírás:
- Csomagolás, minőség-ellenőrzés, készletgazdálkodás, címkézés, szalag melletti munka, EPT (elektromos targonca). Többnyire álló munkát kell végezni.

Általában 2 műszakban folyik a munka (nagy megrendelések esetén van lehetőség 3 műszakban is dolgozni)

A munkáltató férfiak, nők és párok jelentkezését várja (párok esetében a szállás közös, viszont általában nem egy részlegen dolgoznak).

Előnyök

- stabil munkahely
- munka a férfiak, nők és párok számára is alkalmas
- alacsony kezdőköltségek
- munkábajárás és a szállás a munkáltató által megoldott
- munkábalépés azonnal

Bérezés

Életkor Bruto bér / óra
23 € 9.64
22 € 9.64
21 € 9.16
20 € 8,00
19 € 6,94
18 € 6,07

Követelmények

- korábbi tapasztalatok raktárban előnyt jelent
- középhaladó angol nyelvtudás - kommunikatív
- megbízhatóság, rugalmasság
- büntetlen előélet

Szállás

A munkaadó biztosítja, a lakbér a munkavállaló béréből kerül levonásra utólag.

Megbízó

Egyéb területek

Stabil holland személyzeti ügynökség, amely már 2000 óta működik. Főként gyártásba és a logisztika területére keres új alkalmazottakat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkát keres külföldön? Segítünk érvényesülni a külföldi munkaerőpiacon.

Universal Consulting

Megbízható közvetítőiroda vagyunk a legnagyobb külföldi munkakínálattal a munkaerőpiacon. Jelentkezőinknek főleg az EU államaiban segítünk érvényesülni, különböző területeken. Munkát ajánlunk a következő ágazatokban: logisztika, gyártás, légi közlekedés, élelmiszeripar, vendéglátóipar és építkezés. Szakterületünk a légiutas-kísérők kiválasztása különböző közel-keleti légitársaságok részére.

A több mint 16 év alatt megszerzett tapasztalatainkra támaszkodunk. Az egész folyamat alatt végigkísérjük és ségítségére leszünk.

Segítünk a munkába lépéssel, és a szükséges formanyomtatványok elintézésében. A munkakezdés után felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy minden rendben van e. A kiegészitő szolgáltatások része az ingyenes infovonal is.

Az Universal Consulting egyike azon kevés cégeknek, melyek tagjai különböző külföldi egyesületeknek, amelyek célja a munkavállalók és jogaik védelme. Együttműködünk állami és nem állami intézményekkel, melyek a munkaerőpiaccal foglalkoznak.

Minden jelentkezőnek biztosítjuk az individuális hozzáállást. Nem csak munkát közvetítünk, de a jelentkezőinkkel törődünk is.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske nám. 328
92901 Dunajská Streda
Szlovákia
ID: 3280967   Megjelentetés dátuma: 2018.06.29.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   bruttó 1508€ havonta