Márciustól-Húsüzemi segédmunka Írországban. Az irodánknak nem kell fizetni!

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Ballyhaunis, Waterford, Charleville, Hollandia, Írország, Németország, Nagy-Britannia
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Január/Február 2018
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
havi bruttó bér: 1613 Eurótól + túlórák

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dolgozzon egy olyan munkaadónak, akinek a mottója:
"A cégünket a dolgozóink teszik nagyszerűvé. Minden egyes dolgozónk munkája nem csak saját számára fontos, de a cég sikere is ezen alapul."

A munkaadó közvetlenül a húsüzem- Dawn Meats.

A következő országokban biztosít munkát: Írország, Nagy-Britannia, Németország, Hollandia, Franciaország. Mi jelenleg Írorszagba keresünk jelentkezőket a következő városokba: Waterford, Ballyhaunis, Charleville.

A munkaadó több díjat és elismervényt is kapott, és több lehetőséget is kínál az előrelépésre azoknak, akik ezzel szerétnek élni.

A fő kritérium az előrelépésre a pontos és kemény munka. Lehetőség van a munkavégzésre az élelmiszeripar szinte minden területén.

Bővebb info a munkával kapcsolatban a következő oldalon olvasható: http://www.universalconsulting.hu/job/ireland/

Milyen lesz az Ön munkaköre?
- a jelöltek először egyszerű segédmunkákat kapnak- húsok szeletelése, metszése, tisztítása, szalagra rakása, majd a későbbiekben lehetőségük van a továbblépésre (betanítják késsel való munkára)-csontozás. A munkát gyors tempóban kell végezni, gyártósoron.

Órabér: 9,55€ bruttó
Túlóra :14,32€ bruttó/óra

Egyéb béren kívüli juttatások

- kitűnő visszejelzések a dolgozóktól
- garantált munkaórák
- a munkaadó segít a kezdőköltségekben (a konkrét üzemtől függően)
- pld. Waterford-az első heti szállás ingyenes
- koordinátor az üzemekben
- segítség a kiutazás megtervezésében
- segítség a hivatalokban, valamint a regisztrációs folyamatokban
- lehetőség van fizetésemelésre, melyet a felettese javasolhat
- heti fizetés
- jó fizetési lehetőség + lehetőség az adó visszatérítésére
- hosszú távú szerződés
- szép szállások

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha a munkaajánlat felkeletette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a hu@universalconsulting.hu címre.
Több információt a weboldalunkon vagy a facebook oldalunkon is talál.
www.universalconsulting.hu
www.facebook.com/universalconsulting.hu

Megbízó

Kiskereskedelem

A cég 1980-ban alakult, mint kisebb családi vállalkozás. Innentől kezdődően folyamatosan nőtt és az egyik legnagyobb beszállítóvá nőtte ki magát, bárány és marhahús feldolgozásával foglalkozik. Termékeit több mint 40 országban árusítja világszerte. A munkaadó minőségi és effektív munka területén több elismerést szerzett.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- szakmai gyakorlat NEM feltétel, de előnyt jelent
- a munkaadó a 20 - 45 év közötti jelentkezőket részesíti előnyben
- jó egészségi állapot - a belépés előtt egy általános orvosi kivizsgáláson kell részt venni
- gyors munkatempó bírása
- büntetlen előélet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkát keres külföldön? Segítünk érvényesülni a külföldi munkaerőpiacon.

Universal Consulting

Megbízható közvetítőiroda vagyunk a legnagyobb külföldi munkakínálattal a munkaerőpiacon. Jelentkezőinknek főleg az EU államaiban segítünk érvényesülni, különböző területeken. Munkát ajánlunk a következő ágazatokban: logisztika, gyártás, légi közlekedés, élelmiszeripar, vendéglátóipar és építkezés. Szakterületünk a légiutas-kísérők kiválasztása különböző közel-keleti légitársaságok részére.

A 15 éves tapasztalatainkra támaszkodunk. Az egész folyamat alatt végigkísérjük és ségítségére leszünk.

Segítünk a munkába lépéssel, és a szükséges formanyomtatványok elintézésében. A munkakezdés után felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy minden rendben van e. A kiegészitő szolgáltatások része az ingyenes infovonal is.

Az Universal Consulting egyike azon kevés cégeknek, melyek tagjai különböző külföldi egyesületeknek, amelyek célja a munkavállalók és jogaik védelme. Együttműködünk állami és nem állami intézményekkel, melyek a munkaerőpiaccal foglalkoznak.

Minden jelentkezőnek biztosítjuk az individuális hozzáállást. Nem csak munkát közvetítünk, de a jelentkezőinkkel törődünk is.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske nám. 328
92901 Dunajská Streda
Szlovákia

Kapcsolat