Gyártósori munka Angliában-tetőfedő anyagok gyártása. Hosszútávú munka, nagyon jó bérezés. Kezdés január 9-én!

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Leighton Buzzard, Nagy-Britannia
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Január 9
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
9,00 GBP-tól bruttó/óra+túlórák extrán fizetve

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Angliai ügyfelünk számára keresünk ügyes dolgozókat- gyártásori munkatárs és targoncavezető pozícióra.

A munkakör leírása:

- munka gyártósoron, vagy mint targoncavezető
- a termékek gyártása és ellenőrzése
- a raktárban meleg van
- poros környezet és fokozott zaj van a raktárban
- gépek és a raktár tisztántartása
- nehéz fizikai munka gyors tempóban

Egyéb információk

- hosszú távú munka (határozatlan időre szól a szerződés)
- heti munkaórák: 40 + lehetőség túlórakat dolgozni
- műszakok (06:00-14:00, 14:00-22:30, 14:00-0:00)

Egyéb béren kívüli juttatások

-hosszú távú munka
-motiváló jövedelem
-Leighton Buzzard közel található Londonhoz (45 mérföldre)
-a szállást a fizetésből kell téríteni
-heti fizetés

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha a munkaajánlat felkeltett érdeklődését küldje el önéletrajzát a hu@universalconsulting.hu címre.
Bővebb információt weboldalunkon és facebook oldalunkon is talál:
www.universalconsulting.hu
www.facebook.com/universalconsulting.hu

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A cég, ahol dolgozni fog 1995-ben alakult mint egy kissebb helyi cég, amely folyamatosan bővült, és most már a nemzetközi piacon működik. Dolgozók foglalkoztatásával foglalkozik különböző területeken. A következő szférákra összpontosít: autóipar, élelmiszeripar, termelés, helyi szolgáltatások és logisztika.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- jó fizikai állapot
- hajlandóság hosszútávon élni és dolgozni
Angliában
- előző tapasztalat a termelésben előnyt jelent
- pozitív hozzáállás a munkához és
munkavállalási hajlandóság gyártósori munkára
(monoton munka)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkát keres külföldön? Segítünk érvényesülni a külföldi munkaerőpiacon.

Universal Consulting

Megbízható közvetítőiroda vagyunk a legnagyobb külföldi munkakínálattal a munkaerőpiacon. Jelentkezőinknek főleg az EU államaiban segítünk érvényesülni, különböző területeken. Munkát ajánlunk a következő ágazatokban: logisztika, gyártás, légi közlekedés, élelmiszeripar, vendéglátóipar és építkezés. Szakterületünk a légiutas-kísérők kiválasztása különböző közel-keleti légitársaságok részére.

A 15 éves tapasztalatainkra támaszkodunk. Az egész folyamat alatt végigkísérjük és ségítségére leszünk.

Segítünk a munkába lépéssel, és a szükséges formanyomtatványok elintézésében. A munkakezdés után felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy minden rendben van e. A kiegészitő szolgáltatások része az ingyenes infovonal is.

Az Universal Consulting egyike azon kevés cégeknek, melyek tagjai különböző külföldi egyesületeknek, amelyek célja a munkavállalók és jogaik védelme. Együttműködünk állami és nem állami intézményekkel, melyek a munkaerőpiaccal foglalkoznak.

Minden jelentkezőnek biztosítjuk az individuális hozzáállást. Nem csak munkát közvetítünk, de a jelentkezőinkkel törődünk is.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda

Kapcsolat