Ruharaktár, Anglia. Akár nyelvtudás nélkül is. Párokat is el tudunk helyezni!

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Burnley (Manchester közelében), Nagy-Britannia
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
Augusztus/Szeptember
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
7.60 - 8.75 GBP bruttó/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Universal Consulting raktáros munkát kínál Önnek Angliában. Párokat és csoportokat is el tudunk helyezni!

A munka általános raktáros feladatokat tartalmaz:
-az áru csomagolása (ruhák, textíliák, alsónemű stb.)
-az áru címkézése
-a megrendelt áru kompletizálása és előkészítése a szállításhoz
-raktárkészlet ellenőrzés, egyéb kisegítő munka
-csomagok mozgatása 2-25 kg
-kézi szkenner használata, adatbevitel (számítógépes munka)
- nagyszerű munkaajánlat azoknak akik már dolgoztak Angliában vagy jelenleg is Angliában tartózkodnak
- elegendő munkaóra
- egyzserű út a munka megszerzéséhez
- gyors megerősítés a munkábalépésről
- az Universal Consulting teljeskörű szolgáltatást nyújt a kiutazás előtt (informáljuk mit kell elintéznie még kiutazása előtt (biztosítók, munkaügyi hivatal), regisztraciós folyamatokról Angliában.
MŰSZAKOK: 12 órás műszakok-megrendelés alapján, hétvégén és ünnepnapokon is. 3 nap munka/3 nap szabad

Egyéb béren kívüli juttatások

- hosszútávú munkalehetőség
- kíváló bérezés
- transzfer a reptérről a szállásra
- kiváló referenciák ügyfeleinktől
- ha nincs saját szállássa segítünk a szállás elintézésében

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldje el önéletrajzát a hu@universalconsulting.hu címre.
Bővebb információt weboldalunkon is talál www.universalconsulting.hu

Megbízó

Textília, ruházat, bőr és bőrtermék gyártása

Kliensünk az egyik leggyorsabban növekvő vállalat a világon és a generációja divat vezetői közé tartozik . 2015-ben neki ítélték a Fashion Awards 2015 díjat. A vállalat ötvözi a legmodernebb designt és a megfizethető árat. A cég alapvető filozófiája, hogy a divatot és az életet sem veszi túl komolyan. Ha a divatban egy lépessel előre tartasz, szereted az egyszerű szabásvonalat, jó helyen vagy.Az áruk folyamatos feltöltése, új divat kollekciók minden héten, egyszerűen divat a maga teljes szépségében.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- megbízhatóság,
- jó fizikai kondíció
- rugalmasság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda