Gyógyszerész, Svédország

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Svédország
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó, gyakornok
A munkába lépés időpontja
megegyezés szerint
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Átlag 25.000-29.000 SEK, (2600-3000 Eur), függ az előző tapasztalatoktól is

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Népszerű gyógyszertárlánc Svédországban keres gyógyszereszéket. Nagyszerű lehetőség svéd gyógyszeripari cégnek dolgozni. Ügyfelünk olyan munkatársakat is keres, akik a jövőben menedzseri pozíciót is betöltenek.
Feladatok:
-vényköteles és nem vényköteles gyógyszerek, orvosi eszközök és kiegészítő termékek kiadása
- tanácsadás a gyógyszerek megfelelő használatáról
- leltári ellenőrzés, gyógyszerek és orvostechnikai eszközök rendelése, nyilvántartás, dokumentáció
- reklamációk fogadása és kezelése

Egyéb béren kívüli juttatások

- hosszú távú szerződés
- kíváló bérézés+ különöző bónuszok, juttatások
- svéd nyelvtanfolyan INGYEN
- elégedett gyógyszerészek

Információk a kiválasztási folyamatról

Kérem küldje el fényképes angol nyelvű életrajzát a hu@universalconsulting.hu címre.
A toborzás folyamata:
1. Az életrajz elküldése.
2. Telefon beszélgetés az Universal Consulting munkatársával.
3. Skype interjú a partnerünkel.
4. Interjú a munkaadóval.

Megbízó

Vegyipar, gyógyszeripari termékek gyártása

Svédország egyik legnagyobb gyógyszertárlánca.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

gyógyszerész

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

- befejezett gyógyszerész végzettség
- nagyon jó angol nyelvtudás, min. B2
- reprezentatív megjelenés, pozitív hozzáallás az ügyfelekhez
- kedv kiköltözni Svédországba min. 3 évre
- előző tapasztalat mint gyógyszerész min. 1 év
- kedv megtanulni a svéd nyelvet (INGYENES tanfolyam)
- képesség nyomás alatt dolgozni
-csapatjátékos
- rugalmasság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkát keres külföldön? Segítünk érvényesülni a külföldi munkaerőpiacon.

Universal Consulting

Megbízható közvetítőiroda vagyunk a legnagyobb külföldi munkakínálattal a munkaerőpiacon. Jelentkezőinknek főleg az EU államaiban segítünk érvényesülni, különböző területeken. Munkát ajánlunk a következő ágazatokban: logisztika, gyártás, légi közlekedés, élelmiszeripar, vendéglátóipar és építkezés. Szakterületünk a légiutas-kísérők kiválasztása különböző közel-keleti légitársaságok részére.

A 15 éves tapasztalatainkra támaszkodunk. Az egész folyamat alatt végigkísérjük és ségítségére leszünk.

Segítünk a munkába lépéssel, és a szükséges formanyomtatványok elintézésében. A munkakezdés után felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy minden rendben van e. A kiegészitő szolgáltatások része az ingyenes infovonal is.

Az Universal Consulting egyike azon kevés cégeknek, melyek tagjai különböző külföldi egyesületeknek, amelyek célja a munkavállalók és jogaik védelme. Együttműködünk állami és nem állami intézményekkel, melyek a munkaerőpiaccal foglalkoznak.

Minden jelentkezőnek biztosítjuk az individuális hozzáállást. Nem csak munkát közvetítünk, de a jelentkezőinkkel törődünk is.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske nám. 328
92901 Dunajská Streda
Szlovákia

Kapcsolat