Művezető

Universal Builders Kft.

A munkavégzés helye
Lechner Ödön fasor, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi hátterű cégünk magas színvonalú átfogó egészségügyi szolgáltatásokat nyújt ultramodern körülmények között. Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy most épülő, Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény felépítésében és beindításában.

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Művezető
(határozott idejű munkaviszony)

A művezető elsődleges feladata az építési munkafolyamatok ellenőrzése és a projektfeladatok koordinálása. Biztosítja, hogy az általa felügyelt alvállalkozók a megfelelő minőségű anyagokat használják és magas színvonalú szolgáltatást nyújtanak, munkájukat az előírásoknak és határidőknek megfelelően végzik.

FELADATOK:
• kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, alvállalkozók munkájának irányítása,
• alvállalkozók haladásának ellenőrzése, azok teljesülésének, leigazolásának alátámasztása,
• a kivitelezés napi munkafolyamatainak követése,
• felmérési naplók igény szerinti készítése, ellenőrzése geometriai és mennyiségi felmérések végzése,
• munkafolyamok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása,
• munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása,
• a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése,
• kapcsolattartás a projekt managementjével, az építésvezetővel, a felelős műszaki vezetővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal,
• anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása,
• hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása, azok dokumentálása.

ELVÁRÁSOK:
• legalább szakirányú technikusi végzettség,
• magasépítési nagy projekteken szerzett 1-3 éves művezetői szakmai tapasztalat,
• nagyfokú önállóság, döntéshozatali képesség,
• széles körű, naprakész szakmai ismeretek,
• határozott, magabiztos fellépés,
• jó kommunikációs készség,
• számítógépes felhasználói ismeretek MS Office.

ELŐNY:
• kórházi / gyógyszergyári területen szerzett szakmai tapasztalat,
• generál kivitelezésben szerzett vezetői gyakorlat.

AMIT AJÁNLUNK:
• részvétel egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény felépítésében,
• versenyképes javadalmazás,
• lehetőség hasonló projektekben való részvételre.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1095 Budapest, Lechner Ödön fasor

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, rendelkezik a szükséges végzettséggel és tapasztalattal, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével a következő e-mail címre: toborzas@dunamedical.com

A cégünkről további információkért látogasson el honlapunkra: https://www.dunamedicalcenter.org/hu/

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség