Mérnök koordinátor

Uni-Worker Kft.

A munkavégzés helye
Kaposvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Reverse-engineering
- Összeillesztés
- CAM
- Archiválás és kódolás
- Bevezető BOM készítése, csomagolási lista és útmutató készítése
- Időveszteség és egyéb veszteségrát készítése
- A megmunkálás és ellenőrzés nyomonkövetése, a tömegtermelésig
- A gyártás technikai támogatása, Beszerzés, Értékesítés, Raktározás
- A műszaki folyamatok tervezése és fejlesztése
- A műszaki folyamatok hatékonyságának mérése és fejlesztése
- CAD-CAM feladatok ellenőrzése és menedzselése
- Műszaki árajánlatok készítése.
- A beérkező rendelések technikai információinak és megvalósíthatóságának ellenőrzése, megerősítése
- Cad/cam operátor munkájának ellenőrzése és jóváhagyása: rajzolás és illesztés
- A fejlesztőmérnöki folyamatok fejlesztése ( az ISO9001-et is beleértve)
- Új projekt feledatok fejlesztése, a gyártási idő csökkentése érdekében.
- Új eszközök tervezése, keresése, vásárlása az 5 tengelyes megmunkáláshoz.
- Új szoftverek és/vagy hardverek keresése (Cad-Cam, board, rev eng. ezközök stb.).
- Új megmunkálási stratégiák kifejlesztése a nyersanyagoknak megfelelően.

Egyéb béren kívüli juttatások

- multinacionális háttér
- versenyképes juttatás
- fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes önéletrajzát küldje el az [email protected] e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

- szakirányú végzettség
- gyártó cégnél szerzett tapasztalat
- pontos, precíz munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Uni-Worker Kft, munkaerő-kölcsönzéssel, közvetítéssel foglalkozik.

A munkavállalók, álláskeresők részére többféle munkát ajánlunk, a kiemelt népszerűségnek örvendő munkaerő-kölcsönzés és a munkaerő-közvetítés útján elérhetőeket.

Nálunk a MUNKA értéket teremtő, megbecsült, és kifizetődő cselekedet.

Hiszünk abban, hogy felkészült kollégáinknak köszönhetően vállalatunk olyan szolgáltatásokat tud nyújtani partnereinek, amelyek segítségükre lesznek céljaik elérésében.

Szolgáltatásaink színvonalának kulcsa munkatársaink elszántsága, elhivatottsága és nagyfokú szakmai felkészültsége.

Munkánk során kiemelkedő hangsúlyt fektetünk Ügyfeleinkre, és arra, hogy minden esetben a Megbízó egyéni igényeinek megfelelő szolgáltatást nyújtsunk.

A cég címe

Bajcsy-Zsilinszky út 33
9021 Győr