Villanyszerelő/Gépész karbantartó kollégákat keresünk

UNI-FM Üzemeltetési Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Villanyszerelői szakmai feladatok
• Elektromos bontási és szerelési munkák elvégzése
• Világítási szerelvények, működtető és jelző berendezések ellenőrzése, szerelése
• Biztosító- , elosztó- és kapcsoló berendezések ellenőrzése szerelése
• Berendezési tárgyak ellenőrzése, szerelése
• Gyengeáramú rendszerek ellenőrzése, szerelése
• Villanyszereléshez kapcsolódó kiegészítő tevékenységek végzése
• Villám- és érintésvédelmi rendszerek ellenőrzése
• A karbantartási tervben szereplő időszakos megelőző karbantartások elvégzése,

Gépészeti szakmai feladatok
• Gépészeti bontási, ellenőrzési munkák elvégzése;
• Az épület karban-, illetve fenntartásához szükséges feladatok ellátása;
• Az épület karban-, illetve fenntartásához szükséges anyagok és eszközök beszerzésben közreműködés (szállítás, rakodás, anyagmozgatás) ,
• Egyéb szakmunka elvégzése, mely a gépészeti szereléshez kapcsolódik,

Jelentkezés: önéletrajz és fizetési igény megküldésével.

Bérinformációk

Megállapodás szerint.

Egyéb béren kívüli juttatások

Cafeteria: 8000, - Ft/hónap

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

• Feladatát önállóan és csapatban is precízen elvégzi;
• A rábízott eszközöket rendeltetésszerűen használja,
• A karbantartási munkákat megfelelő minőségben elvégzi,

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Teljes körű létesítmény üzemeltetés.

A cég címe

Hídépítő utca 1-12.
1095 Budapest
ID: 3666477   Megjelentetés dátuma: 2019.05.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Megállapodás szerint.