Jogi asszisztens, titkárnő, adminisztratív alkalmazott

ÜGYVÉDI IRODA

A munkavégzés helye
Mohács
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.01.07.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
megállapodás alapján ( átlagon felül )

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jogi asszisztensi feladatok ellátása, az ügyvédek munkájának támogatása,
ügyfelekkel fennálló folyamatos kapcsolattartás,
ügyfélszolgálati tevékenység,
adminisztratív feladatok ellátása,
ingatlanközvetítési feladatok ellátása,
biztosítja az Ügyvédi Irodák közötti hatékony működést.

Egyéb béren kívüli juttatások

utazási ktg., prémium - és cafeteria biztosítása.

Információk a kiválasztási folyamatról

Ügyvédi Iroda által nyújtott biztos háttér,
Folyamatos kihívás, szakmai fejlődési és karrier lehetőség,
A szakmai tudásunkat intenzív belső képzéseken átadjuk, majd folyamatos tréningeket biztosítunk,
hosszú távon tervezhető, biztos munkahely, versenyképes jövedelem.
Előny:
Ügyvédi irodában végzett gyakorlat, elektronikus ( Pp., e-fm - vh, cég, e-peres eljárásokban, takarnet használatában ), ingatlanközvetitésben szerzett tapasztalat.

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.01.02. (még 15 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

jog - és ingatlanközvetítés

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Küszöbszint (B1) vagy Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

számítógép ismeretek,
kiváló kommunikációs készség,
megbízható, precíz munkavégzés,
ingatlanközvetítői ismeretek,
lojalitás, megbízhatóság,
német és/vagy angol társalgás-szintű nyelvtudás.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Jogi tevékenységek, ingatlanközvetítés, üzleti ügyvitel.

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

Rákóczi út
7621 Pécs

Kapcsolat