Zdravotní sestra do Německa - Bavorsko, Jižní Německo, Sasko, Berlin. Německá pracovní smlouva+ubytování od kliniky/Senio.Rezidence/Intensivpflege

UBT Medikus Deutschland

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
teljes munkaidő
Termín nástupu
okamžitě nebo po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
2 800 - 3 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme zdravotním sestrám s praxí, ale i absolventkám zdravotních škol bez praxe zajímavou pracovní pozici na renomovaných klinikách a v zařízeních s aktuní ošetřovatelskou pečí /Intensivpflege, Intensivpflege-Wohngemeinschaften, Wohngruppen/ a specializovaných weaningových centrech a dále v reprezentativních seniorských rezidencích. Zdravotnická zařízení se nacházejí na celém území Německa.

Pracovní místa jsou dlouhodobá a k okamžitému obsazení nebo po dohodě v následujících regionech:
Bavorsko - Regensburg, Regenstauf, Amberg, Auerbach, příhraničí - Weiden, Schwandorf
region Mnichov - Murnau, Benediktbeuern, Penzberg , Sauerlach
region Nürnberg, region Erlangen, Coburg, Kulmbach, Augsburg
jižní Německo - region Schwarzwald, Memingen, Ravensburg, Stuttgart,
Pforzheim, Raststatt, Schwäbisch Hall, Heilbronn
Sasko - Dresden, Pirna, Bautzen, Chemnitz, Ellefeld, Annaberg-Buchholz a příhraničí
hlavní město Berlin a okolí
Nordrhein-Westfallen - Köln, Bonn
Niedersachsen - Hannover, Braunschweig, Oldenburg
Hamburg
Hessen - Frankfurt a.M., Darmstadt, Mainz, Offenbach
Schlechwig-Holstein - Kiel, Lübeck, Husum
a ostatní

- naprosto individuální přístup s ohledem na Vaše přání , možnosti a cíle
- velmi atraktivní finanční ohodnocení s možností profesního růstu v
mezinárodním týmu odborníků
- příplatky za noční směny, neděle a svátky
- možnost vytváření kumulovaných služeb a volna s možností pravidelného
cestování domů
- možnost 8 hod, 10 i 12 hod směnného provozu, dle typu zařízení
- pěkné a kvalitní ubytování v blízkosti pracoviště
- 26 - 30 dní dovolené ročně
- finanční bonus na dovolenou a vánoční svátky
- cílenou přípravu a trénink na Váš ústní pohovor u budoucího zaměstnavatele
- vyřízení přídavků na Vaše nezletilé dítě /205 EUR čistého měsíčně/
- vyřízení veškeré vstupní administrativy pro Vašeho nového zaměstnavatele
- vyřízení Vaší nostrifikace v Německu / uznání Vašeho vzdělání/
- německá pracovní smlouva kmenové zaměstnankyně daného zdravotnického
zařízení na dobu neurčitou
- možnost nástupu už v době vyřizování Vaší nostrifikace / Anerkennung
- incoming servis / v případě vycestování celé rodiny vyřízení školky/školky pro
děti a pracovní pozice pro manžela/

Celý náš servisní balíček je pro Vás zdarma.

Nabízíme intenzivní jazykové kurzy němčiny "Medical speciál", ušité přímo na míru pro zájemkyně z oboru zdravotnictví, které mají alespoň základní znalost němčiny.
Jazykově pokročilejším nabízíme cílenou přípravu na jazykovou zkoušku B2 + možnost jejího složení.

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu:
[email protected]

V případě pozitivního zhodnocení Vašeho životopisu budete pozváni ve velmi krátkém časovém horizontu k ústnímu pohovoru.

Pokud od nás neobdržíte nejpozději do 02.10.2020 žádnou zprávu, děkujeme za Váš zájem o pracovní pozici v Německu a za zaslání podkladů. Bohužel jste v tomto případě nebyl/a vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.

Hotline: 0049 173 984 90 93
-profesionalita
-serióznost
-diskrétnost
-individuální přístup

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Képzési szak

zdravotní sestra, zdravotnický asistent, bakalář obor ošetřovatelství, magister obor ošetřovatelskví nebo všeobecná zdravotní sestra

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Igen

- ukončené středoškolské vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra nebo
nástavbové studium DIS / diplomovaná zdravot.sestra
nebo bakalářské/magisterské studium, obor
ošetřovatelství/dipl. zdravotní sestra
- německý jazyk minimálně na úrovni A2
- spolehlivost, empatické schopnosti a flexibilita

Adresa společnosti

UBT Medikus
Altmarkt 10 b
01067 Dresden
Německo
ID: 2985458  Megjelentetés dátuma: 2020.09.02.  A munkabér alsó határa (bruttó): 2 800 EUR/měsíc