Brúsič na gulato, CNC-frézár, kmenový zaměstnanec strojírenské společnosti v Německu- region Bavorsko, dlouhodobý pracovní poměr

UBT Medikus Deutschland und UBT Maschinenbau

Místo práce
Německo
Termín nástupu
okamžitě nebo po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní pozice pro CNC brusiče na kulato a CNC frézaře dlouhodobě, na dobu neurčitou jako kmenový zaměstnanec strojírenské firmy . Nástup možný okamžitě nebo po dohodě.

Na základě výkresu samostatné naprogramování dílce na stroji, jeho upnutí, obrobení a závěrečná kontrola kvality. Obrábění na CNC bruskách a CNC frézách typu: Mazak, MahoDeckel, HURCO, STAMA, BLUTHARDT a GROB, Hermle, Chiron. Řídící systém Heidenhain iTNC530, Mazatrol nebo Siemens-Sinumeric 840D nebo Fanuc nebo Hurco. Převážně kusová výroba a malé série s důrazem na kvalitu a preciznost.

Pracovní pozice pro CNC brusiče na kulato, dlouhodobě na dobu neurčitou jako kmenový zaměstnanec strojírenské společnosti.

Na základě výkresu samostatné naprogramování dílce na stroji, jeho upnutí, obrobení a závěrečná kontrola kvality.

Pracovní místa i pro CNC soustružníky. Pracovní zkušenost na přesně výše uvedených strojích není podmínkou.

Okamžitý nástup nebo po dohodě, velmi atraktivní platové podmínky, dlouhodobý trvalý pracovní poměr u strojírenské společnosti jako kmenový zaměstnanec strojírenské firmy v regionu Bayern.

Novinka: pro uchazeče, kteří neovládají německý jazyk nebo pouze jeho základy nabízíme intenzivní jazykové kurzy němčiny "CNC speciál" s konkrétní přípravou na vstup do zaměstnání v Německu.

- velmi dobré finanční ohodnocení
- možnost zajímavě placených přesčasů v rámci několikasměnného
provozu
- peníze na dovolenou
- peníze na vánoce
- osobní ohodnocení - prémiový systém
- platba důchodového připojištění
- dlouhodobý pracovní poměr u přímo u strojírenské společnosti
- v rámci podniku možnost dalšího vzdělávání a profestního růstu
- příjemné pracovní prostředí a sociální přístup
- 2ř dní dovolené
- ubytování bude dle Vašeho přání zařízeno
- vyřízení veškeré vstupní administrativy

Na facebooku nás naleznete na :
Hotline: 0049 173 984 90 93

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: [email protected]

Pokud bude Váš životopis posouzen kladně, budete námi okamžitě kontaktován telefonicky nebo e-mailem a pozván k ústnímu pohovoru za účelem vstupu do zaměstnání na výše uvedenou pozici.
Pokud od nás neobdržíte do 16.10.2018 žádnou zprávu, děkujeme za Váš zájem a za Váš životopis. Bohužel jste v tomto případě nebyl vybrán do dalšího kola výběrového řízení v souvislosti s obsazením aktuálních volných pozic v Německu.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

16.10.2018 (zbývá ještě 22 dnů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství - obraběč kovů - CNC brusič - programátor - CNC frezar, CNC sustruznik, CNC brusic, CNC seřizovač, CNC operátor

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Počet let praxe

1

- velmi dobré zkušenosti z oblasti CNC - kovoobrábění jako CNC frézař a CNC brusič na kulato
- obsluha a programování CNC strojů s řídícími systémem Heidenhain nebo Siemens Sinumeric nebo Fanuc nebo Mazatrol nebo Hurco
- schopnost pracovat samostatně
- schopnost čtení technických výkresů
- zkušenosti s převážně kusovou výrobou nebo malými sériemi
- samostatnost a zodpovědnost při provádění kontroly kvality
- důraz na přesnost, preciznost a kontrolu ve výrobním procesu
- znalost němčiny na mírně pokročilé úrovni podmínkou

K okamžitému nástupu nebo po dohodě v regionu Bayern a Saarland.