Gyógyszerész

tw.con. GmbH

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
3200-4000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Patikus feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

13. havi bér
28 nap fizetett szabadság
fizetés a munkaszüneti napokon is

Megbízó

Vegyipar, gyógyszeripari termékek gyártása

Amit Ügyfeleink Önnek kínálnak:

Attraktív munkahely
Német színvonalú fizetés
Élet és munka Németországban
Szabályozott munkaidő: napi 8, heti 40 óra munka
Kellemes, profi munkahelyi környezet

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

EU-ban abszolvált gyógyszerész végzettség
Német nyelvtudás minimum B2-es szinten
Költözési hajlandóság Németországba

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Partnerünk több nefrológiai dialízis központtal és klinikák láncolataival rendelkezik, ahová Németország egész területére keres szakorvosokat. Ezek a központok és klinikák fel vannak szerelve a legmodernebb berendezésekkel és technológiával. A munkahelyek széles választéka lehetővé teszi, hogy Ön, mint szakember kiválaszthatja pontosan Németország melyik részén szeretne dolgozni.

Alapvetően olyan jelölteket keresünk, akik erős B2-es szinten beszélik a német nyelvet. Ha nem éri el ezt a nyelvi szintet, akkor Partnerünk együttműködésével segítünk Önnek pénzügyi és szervezési szempontokból, hogy javítson nyelvtudásán. A B2-es szintű német nyelvtudással rendelkező jelöltek számára ingyenes képzést kínálunk a C1-es német orvosi nyelvvizsgára.

Előnyeink:
• Pályázók részére szolgáltatásaink DÍJTALANOK
• A munkavállaláshoz szükséges ügyintézésben asszisztálunk
• Cégünk a teljes rekrutáláis és integrálási folyamatban segítkezik

Németországi székhelyű cégünk munkaerő-közvetítéssel és munkaerő-tanácsadással foglalkozik, orvosok, gyógyszerészek, valamint mérnökök közvetítésére specializálva több EU-s országból Németországba. További információkat honlapjainkon találhat rólunk: www.twcon.de, www.twcon.ro, www.twcon.bg, www.twcon.gr

Önéletrajzát örömmel várjuk az alábbi email címre: annamaria.mueller@twcon.de. Kérdések esetén, kérjük forduljon hozzánk bizalommal az előbbi email címen vagy az alábbi telefonszámon: +36-1-445-0189.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Friedrich-Ebert-Str. 75
51429 Bergisch-Gladbach
Németország

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Gerold Csendes
Tel.: +36203995798
E-mail: Küldje el önéletrajzát