Mesačný turnus (aj) pre neopatrovateľku – aj bez kurzu a bez skúseností

TuranCorp s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1800 NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľku do mesta Lelystad v Holandsku k 31 ročnej pani, ktorá je paralyzovaná. Pohybuje sa na elektrickom vozíčku, nie je potrebné žiadne dvíhanie, pretože má doma lift - výťah na prekladanie. Mentálne je úplne v poriadku, je rozumná a inteligentná. Býva v trojizbovom peknom byte s terasou. Býva spolu s manželom, ktorý je úplne zdravý, netreba sa oňho starať. Pani treba pomôcť s hygienou, s obliekaním, treba ju nakŕmiť, v noci ju treba otočiť a asistovať s čím potrebuje. Na mieste pracuje naša spokojná opatrovateľka, ktorá novú opatrovateľku zaučí. Bude spolu s novou opatrovateľkou tri dni, čiže tu bude dostatočný priestor na zaučenie a vysvetlenie všetkého potrebného. Ide o overené miesto.
Je potrebný anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni.
Nástup: Čím skôr
Plat: 1 800 Eur / MESIAC, žiadne poplatky, plus cestovné 100 Eur, slovenská / česká/ maďarská živnosť.
Turnus: Mesiac, v prípade záujmu môže byť aj dlhšie.
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle 0948 535 669 alebo na careservice@turancorp.sk

- Strava, ubytovanie, doprava zdarma
- Žiadne poplatky
- Seriózny prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Námestie slobody 7
071 01 Michalovce
ID: 3306122   Megjelentetés dátuma: 2018.02.08.