Junior HR Adminisztrátor

Tungsram Operations Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

A világítástechnika minden területén szeretnénk kimagaslót alkotni. Egyedi és innovatív LED-es megoldásokat nyújtunk ügyfeleink számára beltéri és kültéri világítás területén, legyen szó beltéri szabályozható fényforrásokról vagy közúti/utcai világításról. Emellett az ipari világítástechnika területén is az eltérő igényekre specializált energiahatékony és emberközpontú megoldásokat tervezünk. Hagyományos technológiájú fényforrások széles skáláját kínáljuk, autólámpa üzletágunk pedig több mint 60 éve sikeresen szerepel a világpiacon.

Keressük azt a Junior HR Adminisztrátort, aki segít hozzájárulni vállalati sikereinkhez.

Feladatok:

• A Tungsram Operations Kft. központi és külföldi szervezeteinek HR tevékenységének támogatása, a mindenkor hatályos jogszabályok és törvények figyelembevételével.
• A KSZ, az adatvédelmi szabályok, eljárások, folyamatok és gyakorlatok következetes betartása, betartatása, alkalmazása és integrálása.
• A fentiekhez szükséges rendszerek ismerete, használata.
• A munkaviszony létesítésének/megszűnésének/változásainak, valamint előléptetési/munkaidő módosítási/szülési szabadságos dokumentumok ill. egyéb módosítások dokumentumainak elkészítése a helyi munkajog és az adatvédelmi jogszabályok alapján.
• Személyi anyagok kezelése, naprakészen tartása.
• Jelentések, riportok készítése a HR és más társosztályok részére.
• Munkavállalókkal és a bérszámfejtéssel való kapcsolattartás (e-mail, telefon, személyes)
• A munkavállalók és társosztályok kéréseinek, kérdéseinek szakszerű, udvarias és pontos kezelése.

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség (elsősorban közgazdasági vagy humán erőforrás szakirány)
• Minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett gyakorlat
• Eredmény orientált, bizonyított tapasztalattal több feladat és prioritás egyidejű kezelésében
• Erős kommunikációs és kapcsolatépítő készség
• Megközelíthető és proaktív erőforrás, aki képes kapcsolatot teremteni a szervezet bármely szintjén lévő kollégákkal
• Erős elemző és problémamegoldó készség, bizonyított képesség adat rendszerezésre és elemzésre
• Csapatjátékos, elkötelezett a csapat támogatásában
• Aktív MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
• Önálló munkavégzés
• Rugalmasság
• Jó angol és magyar nyelvtudás

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

• Budapesti központtal rendelkező brand – stabil, multinacionális, folyton fejlődő környezet
• Barátságos légkör – fiatalos, dinamikus csapat
• Fejlesztési javaslatokra nyitott, támogató vezetők
Rugalmasság – kötetlen munkaidő és home office lehetőség – fontos számunkra kollégáink munka-magánélet egyensúlya
• Piacképes, korrekt juttatási csomag
• Megbecsülés, fejlődési lehetőség
• Közösségépítés: Tungsram SC kedvezményes sportolási lehetőségek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Váci út 77.
1044 Budapest
ID: 3964771  Megjelentetés dátuma: 2020.09.08.