Kivitelezési projekt menedzser

Tungsram Operations Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Tungsram Solution Business Unit egy gyorsan növekvő üzletág a Tungsram Csoporton belül, melynek fő fókuszában a magán és állami felhasználók számára biztosított, világszínvonalú LED-es megoldások állnak. A Solutions Business Unit világítástechnikai beruházásokat és korszerűsítési projekteket kínál end-to-end megközelítésben, ideértve a felmérést, tervezést, telepítést, valamint okos világítás termékeket. Ezen felül olyan kiegészítő szolgáltatásokat nyújtunk, mint kulcsrakész intelligens világítástechnikai rendszerek, kültéri és beltéri villamos hálózatok felmérése és rekonstrukciója, olyan csúcstechnológiai megoldásokat kínálunk, mint az intelligens parkolás, létesítménygazdálkodási rendszer vagy épületautomatizálás.

Keressük azt a kivitelezési projektmenedzser kollégát, aki hozzájárul vállalati sikereinkhez!

Fő feladatok:

• Feladata világításrekonstrukciós kivitelezési projektek menedzsmentje
• A beruházási projektek elbírálásához döntéseket készít elő és javaslatokat tesz
• Aktívan közreműködik az alvállalkozói kiválasztási folyamatban
• Operatív szinten párhuzamosan irányítja a rábízott beruházásokat, koordinálja a projektek megvalósításában résztvevő munkatársakat, alvállalkozókat
• Alvállalkozókkal közösen ütemterveket készít a megrendelő számára
• Felelősséget vállal a beruházási határidők és költségkeretek betartására
• Gondoskodik a projektek kapcsán folytatott kivitelezési tevékenység megkezdéséhez, szabályos és eredményes befejezéséhez, valamint a teljesítéshez szükséges tevékenységek határidőn belül történő elvégzéséről
• A kivitelezés során személyesen adja át, ellenőrzi és veszi vissza a munkaterületeket, összehívja a helyszíni kooperációkat és aktívan vesz részt az egyeztetéseken, szükség esetén vezeti azokat
• Figyelemmel kíséri a projektmegvalósítás előírás szerinti dokumentáltságát, naprakész adminisztrációt vezet
• Kapcsolatot tart a megbízó projektvezetőivel, műszaki ellenőrökkel és az alvállalkozókkal, részt vesz a velük folytatott egyeztetéseken, az esetlegesen felmerülő problémákat napi szinten kezeli

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
• Projektmenedzsment területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat (Villamossági/világítástechnikai projektben)
• Helyszíni, gyakorlati problémamegoldás
• B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság Magyarország területén

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

• Budapesti központú stabil multinacionális vállalat a 4. kerületben – számtalan lehetőség a dinamikusan növekvő és folyton változó környezetben
• Egy agilis, gyorsan növekvő divízó csapatát erősítheted
• Nyitott és elérhető menedzsment, aki mindig vevő az új ötletekre
Rugalmasság – a munka-magánélet egyensúly fenntartásának érdekében kötetlen munkaidőben dolgozunk és home officera is van lehetőség
• Piacképes, korrekt juttatások
• Megbecsülés, fejlődési lehetőség
• Közösségépítés: Tungsram SC kedvezményes sportolási lehetőségek

Csatlakozz hozzánk, ha fontos számodra, hogy egy gyors tempót diktáló csapat tagja lehess, amely egyszerre teremt értéket ügyfelei számára, és segít megteremteni a fenntartható jövőt!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

A cég címe

Váci út 77.
1044 Budapest
ID: 3964763  Megjelentetés dátuma: 2020.09.08.