Épületvillamossági Projekt Mérnök

Tungsram Operations Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Tungsram Solution Business Unit egy gyorsan növekvő üzletág a Tungsram Csoporton belül, melynek fő fókuszában a magán és állami felhasználók számára biztosított, világszínvonalú LED-es megoldások állnak. A Solutions Business Unit világítástechnikai beruházásokat és korszerűsítési projekteket kínál end-to-end megközelítésben, ideértve a felmérést, tervezést, telepítést, valamint okos világítási termékeket. Ezen felül olyan kiegészítő szolgáltatásokat nyújtunk, mint kulcsrakész intelligens világítástechnikai rendszerek, kültéri és beltéri villamos hálózatok felmérése és rekonstrukciója, és olyan csúcstechnológiai megoldásokat kínálunk, mint az intelligens parkolás, létesítménygazdálkodási rendszer vagy épületautomatizálás.

Keressük azt az épületvillamossági projekt mérnököt, aki hozzájárul vállalati sikereinkhez!

Fő feladatok:

A Tungsram Operations Kft. Által készítendő ajánlatoknál/pályázatoknál az épületvillamossági szakági munkarész felelős ügyintézése/kezelése és nyomon követése az ajánlatkérés megérkezésétől a munkára történő Vállalkozási szerződés megkötéséig
Magán- és közbeszerzési pályázatok árajánlat készítése során az épületvillamossági szakági munkarész komplett költségvetés kiírásának és műszaki tartalmának kidolgozása, összeállítása
A költségvetéskiíráshoz kapcsolódó szakági tervdokumentáció műszaki, tartalmi és teljességi felülvizsgálata
Az ajánlatok versenyképességének növelése érdekében műszaki alternatívák kidolgozása
A kivitelezés időbeni ütemezésének pontos meghatározása a kiviteli ütemtervhez szükséges részletezettséggel
Kivitelezések műszaki tartalmának, megfelelőségének ellenőrzése
Belső és külső vezető szerelőkkel való folyamatos kapcsolattartás a zavartalan munkavégzés érdekében
Szükséges kivitelezés előtti és közbeni egyeztetések lebonyolítása műszaki ellenőrökkel, megrendelőkkel, megrendelő tervezőivel, társvállalkozókkal
Vezető szerelők által vezetett naplók és jelenléti ívek ellenőrzése
Napi vonatkozó építési napló vezetése, mellékletek hiánytalan feltöltésével
Teljesítések műszaki átadása, elfogadtatása; kivitelezések lezáró dokumentumainak összeállítása, helyszíni dokumentálással
Ügyfelek utókezelése
Jelentések, kimutatások készítése, társterületek műszaki támogatás

Elvárások:

Felsőfokú műszaki, preferáltan villamosmérnök végzettség
Erősáramú tervezői /építési/ kivitelezési projekteken szerzett 3-5 év tapasztalat
Jó kommunikációs, együttműködési és problémamegoldó készség, jó szervezőkészség
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány
MV-ÉV - Építmények építményvillamossági munkáinak felelős műszaki vezetése
ME-V - Építmények építményvillamossági munkáinak műszaki ellenőrzése

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

Budapesti központú stabil multinacionális vállalat a 4. kerületben – számtalan lehetőség a dinamikusan növekvő és folyton változó környezetben
Egy agilis, gyorsan növekvő divízó csapatát erősítheted
Nyitott és elérhető menedzsment, aki mindig vevő az új ötletekre
Rugalmasság – a munka-magánélet egyensúly fenntartásának érdekében kötetlen munkaidőben dolgozunk és home officera is van lehetőség
Piacképes, korrekt juttatások
Megbecsülés, fejlődési lehetőség
Közösségépítés: Tungsram SC kedvezményes sportolási lehetőségek

Csatlakozz hozzánk, ha fontos számodra, hogy egy gyors tempót diktáló csapat tagja lehess, amely egyszerre teremt értéket ügyfelei számára, és segít a fenntartható jövő megteremtésében!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

A cég címe

Váci út 77.
1044 Budapest
ID: 3964707  Megjelentetés dátuma: 2020.09.08.