Back Office Project Koordinátor

Tungsram Operations Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tungsram Solution Business Unit egy gyorsan növekvő üzletág a Tungsram Csoporton belül, melynek fő fókuszában a magán és állami felhasználók számára biztosított, világszínvonalú LED-es megoldások állnak.

A Solutions Business Unit világítástechnikai beruházásokat és korszerűsítési projekteket kínál end-to-end megközelítésben, ideértve a felmérést, tervezést, telepítést, valamint okos világítási termékeket. Ezen felül olyan kiegészítő szolgáltatásokat nyújtunk, mint kulcsrakész intelligens világítástechnikai rendszerek, kültéri és beltéri villamos hálózatok felmérése és rekonstrukciója, és olyan csúcstechnológiai megoldásokat kínálunk, mint az intelligens parkolás, létesítménygazdálkodási rendszer vagy épületautomatizálás.

Keressük azt a Back Office Project Koordinátor kollégát, aki segít hozzájárulni vállalati sikereinkhez.

Fő feladatok:

• Villamos kivitelezésekhez kapcsolódó projektek létrehozása, karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
• Indikatív és végleges megtérülési kalkulációk készítése a felmérési adatok, beérkező tervek alapján, a projektek ütemezéséhez igazodva
• Alvállalkozók, kivitelezők felé megrendelések indítása
• Intézkedés a kivitelezéshez kapcsolódó termékek kiszállításáról, kapcsolattartás a logisztika csapattal
• Megrendelések rögzítése, számlázás
• Kivitelezésekhez kapcsolódó dokumentáció kezelése
• Projekt menedzserek adminisztratív támogatása
• Garanciális ügyek, reklamációk kezelése

Elvárások:

• Egyetemi vagy főiskolai végzettség
• 1-3 éves releváns tapasztalat vevőszolgálati/beszerzési/logisztikai területen
• Magabiztos MS Office ismeret. SAP és más vállalati rendszerekben szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Kommunikációképes szintű angol nyelvtudás
• Csapatszellem, kapcsolattartás más társosztályokkal
• Átfogó és komplex látásmód és jó problémamegoldó képesség

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

• Budapesti központtal rendelkező brand – multinacionális, stabil, folyton fejlődő környezet
• Barátságos légkör – fiatalos, dinamikus, összetartó csapat
• Fejlesztési javaslatokra nyitott, támogató vezetők
Rugalmasság -az üzleti sikeresség kulcsa – kötetlen munkaidő és home office lehetőséget biztosítunk– fontos számunkra kollégáink munka-magánélet egyensúlya
• Piacképes, korrekt juttatási csomag
• Megbecsülés, fejlődési lehetőség
• Közösségépítés: Tungsram SC kedvezményes sportolási lehetőségek

Örökségünk az innováció: 120 éves tapasztalatunkat a jövőbe mutató technológiák területén kamatoztatjuk. Célunk, hogy világszínvonalú, energiahatékony világítást és intelligens megoldásokat kínáljunk minden egyes ügyfelünknek.

Csatlakozz hozzánk, ha fontos számodra, hogy egy olyan céghez tartozz, amely értéket teremt, és amelynek van múltja, és van jövője!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

A cég címe

Váci út 77.
1044 Budapest
ID: 3964678  Megjelentetés dátuma: 2020.09.08.