EHS vezető

Tungsram Operations Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Tungsram Solution Business Unit egy gyorsan növekvő üzletág a Tungsram Csoporton belül, melynek fő fókuszában a magán és állami felhasználók számára biztosított, világszínvonalú LED-es megoldások állnak. A Solutions Business Unit világítástechnikai beruházásokat és korszerűsítési projekteket kínál end-to-end megközelítésben, ideértve a felmérést, tervezést, telepítést, valamint okos világítási termékeket. Ezen felül olyan kiegészítő szolgáltatásokat nyújtunk, mint kulcsrakész intelligens világítástechnikai rendszerek, kültéri és beltéri villamos hálózatok felmérése és rekonstrukciója, és olyan csúcstechnológiai megoldásokat kínálunk, mint az intelligens parkolás, létesítménygazdálkodási rendszer vagy épületautomatizálás.

Csatlakozz hozzánk, ha fontos számodra, hogy egy gyors tempót diktáló csapat tagja lehess, amely egyszerre teremt értéket ügyfelei számára, és segít a fenntartható jövő megteremtésében!

Keressük azt az EHS vezető kollégát, aki hozzájárul vállalati sikereinkhez!

Fő feladatok:

- Szakértői támogatás biztosítása az építőipari előírásoknak megfelelő egészség- munkavédelmi és hulladékkezelési kérdésekben
- Munkavédelmi csapat szakmai és operatív irányítása
- Vállalati és hatósági riportok készítése
- Szabályrendszerek, folyamatok kidolgozása
- Közreműködés az alvállalkozói szerződések rá vonatkozó részének kidolgozásában
- Munkavédelmi hulladékkezelési tervek, kockázatértékelések véleményezése
- Helyszíni bejárások, ellenőrzések szervezése, ütemezése
- Incidensek kivizsgálása, kiváltó okok felderítése, szükséges intézkedések meghatározása
- Munka-, tűzvédelmi és egyéb oktatások szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

- Felsőfokú munkavédelmi végzettség
- Önállóság, önálló munkavégzés képessége
- 1-3 év építőipari területen szerzett tapasztalat
- Logikus gondolkodás
- Kiváló irányítói készség
- Aktív angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Budapesti központú multinacionális vállalat a 4. kerületben – számtalan lehetőség a dinamikusan növekvő és folyton változó környezetben
- Egy agilis, gyorsan növekvő divízó csapatát erősítheted
- Nyitott és elérhető menedzsment, aki mindig vevő az új ötletekre
- Rugalmasság – a munka-magánélet egyensúly fenntartásának érdekében kötetlen munkaidőben dolgozunk és home officera is van lehetőség
- Korrekt juttatások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

A cég címe

Váci út 77.
1044 Budapest

Kapcsolat

ID: 3923695  Megjelentetés dátuma: 2020.06.12.