HR Vezető Kisvárda

Tungsram Operations Kft.

A munkavégzés helye
Kisvárda
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

  • Kisvárdai Gyár HR tevékenységének irányítása,HR stratégia kidolgozása és működtetése a mindenkor hatályos jogszabályok és törvények figyelembevételével
  • A szervezet fejlődésével kapcsolatos kihívások kezelése, a fejlesztendő területek azonosítása, aktív részvétel a megoldások kidolgozásában
  • A vezetők támogatása a szervezetfejlesztési folyamatok során, illetve az üzleti stratégia megvalósításában
  • A vezetői csapat támogatása HR vonatkozású kérdésekben, dolgozói problémák kezelése
  • Hatékony létszámgazdálkodás elősegítése, részvétel a létszámtervezésben, a létszámfelvétel nyomon követése
  • HR mérőszámok, nyomon követése, akciók kidolgozása (bérköltség, túlóra, hiányzás, szabadság, fluktuáció)
  • A szervezet hatékony működéséhez szükséges HR folyamatok kialakítása és fejlesztése, a rendszerek hatékony működtetése
  • Tehetséggondozás és teljesítmény menedzsment folyamatok működtetése és fejlesztése
  • HR projetekben való részvétel
  • Kapcsolattartás az érdekvédelmi képviseletekkel (Szakszervezet, Üzemi tanács, Munkavédelmi Bizottság)
  • Munkahelyi megelégedettséget javító és a megtartást elősegítő akciók kidolgozása
  • Fegyelmi ügyek koordinálása, integrity ügyek kivizsgálásának támogatása
  • Tungsram közösségi programok helyi megvalósításának koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban közgazdasági vagy humán erőforrás szakirány)
  • HR területen szerzett vezetői gyakorlat ( minimum 2 év)
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Aktív MS Office ismeretek (word, excel, power point, outlook)
  • Változások kezelésében kezdeményező, ambiciózus
  • Kezdeményezőkészség az újszerű megoldások alkalmazására
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó, konfliktus kezelő és stressz tűrő képesség, nagy terhelhetőség, jó analitikus képesség
  • Rugalmasság, mobilitási hajlandóság

    A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

    A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

    főiskolai végzettség
    egyetemi végzettség

    Hirdető cég

    A cég rövid jellemzése

    A Tungsram magyar vállalat, mely több mint 120 éves múltra tekint vissza a világítástechnika és villamosítás terén. 2018 áprilisában tért vissza globális, innovatív márkaként a piacra, magyarországi központtal.

    A cég címe

    Váci út 77.
    1044 Budapest
    ID: 3825020  Megjelentetés dátuma: 2019.12.04.