Erősáramú karbantartó technikus

Tungsram Operations Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

  • Világítás korszerűsítés keretében létesítmények erősáramú hálózatainak felmérése, ellenőrzése, helyiségenkénti lámpaleltár készítése.
  • Érintésvédelem ellenőrzése, ellenőrző világítástechnikai mérések elvégzése és adatszolgáltatás a támogató mérnökség felé.
  • Jóváhagyott kiviteli dokumentációk alapján az installáció elvégzése, alvállalkozók munkájának helyszíni ellenőrzése, vezetése.
  • Megvalósult szerelési munkák mennyiségi és minőségi ellenőrzése, ellenőrző mérések végrehajtása, karbantartási feladatok ellátása.
  • Kapcsolattartás a különféle társterületekkel.
  • Egyéb villamosipari feladatok elvégzése.
  • Felmérés, karbantartás esetén a megbízó szempontjait figyelembe véve előzetes tájékozódás után megvizsgálják az adott épület (villamos kiépített hálózat állapotát, a természetes fényviszonyokat, a későbbi ésszerű megoldási lehetőségeket), elvégzi a felmérést majd az eredményekről adatot szolgáltat a mérnöki csapatnak.
  • Az üzemeltetés során felmerülő hibák javítása, lámpatestek, alkatrészek cseréjének elvégzése.
  • Időszakos ellenörzések, garanciális bejárások lefolytatása.
  • Időszakos világítástechnikai szerelői ellenőrzések elvégzése.
  • Üzemviteli dokumentációk kezelése.

Elvárások:

  • Épületvillamossági technikus / Villamosenergia-ipari technikus / Erősáramú elektrotechnikus végzettség
  • Előnyt jelent: villamosbiztonság technikai felülvizsgálói jogosultságok (ÉV, VV, EBF, RB), FMV/ME jogosultság
  • 5+ Szakirányú karbantartási, szerelési gyakorlat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: -
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3811510  Megjelentetés dátuma: 2019.11.15.