Értékesítési képviselő - műszaki megoldások értékesítése

Tungsram Operations Kft.

A munkavégzés helye
Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Felelősségi köre

  • Forgácsoló kapacitások valamint hagyományos fényforrás alkatrészek (volfrám fém és huzal, különféle típusú spirál, katód termékek, árambevezető elektródák) értékesítése
  • A Tungsram portfóliójába tartozó, és a fentiektől eltérő termékek értékesítése
  • Piackutatás, potenciális új ügyfelek felkutatása, belföldön és külföldön egyaránt
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, értékesítési volumen növelése
  • Elvárt megrendelés állomány teljesítése, rendelések nyomonkövetése
  • Megrendelések kezelése és nyomonkövetése
  • Ügyfélmegtartás, folyamatos minőségi szolgáltatás biztosítása
  • Ügyfél nyilvántartások naprakészen tartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 4-5 év műszaki termék és/vagy szolgáltatás értékesítése terén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv tudás
  • Fémforgácsolásban és fémalakításban szerzett ismeretek valamint a világítástechnikai termékek/alkatrészek piacának ismerete előny
  • Jó kapcsolatépítési és tárgyalási készség, ügyfél-és eredményorientált személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Izgalmas és kihívást jelentő munka
  • Versenyképes bér
  • Cafetéria
  • Céges telefon
  • Céges laptop
  • Céges autó
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos, érdekes feladatok
  • Hosszútávú munkalehetőség

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

ID: 3807641  Megjelentetés dátuma: 2019.11.11.