Projekt vezető

Tungsram Operations Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Tungsram innovatív globális márka, székhelye Magyarországon van. „Az innováció az örökségünk” - a Tungsram Csoport új vezetésének alapvető hite, amely folytatja és újraéleszti a magyar kreativitás és innováció 120 éves büszke hagyományát.

Keressük új csapattagunkat Nagykanizsára

PROJEKT VEZETŐ

pozíciónkba, aki szeretne csatlakozni és részt venni egy fejlődő vállalat sikereiben.

Feladatok:

  • Új termékek és termelési folyamatok bevezetése, koordinálása
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új üzleti lehetőségek koordinálása
  • Gyártás és gyártási folyamatok transzferálásának teljeskörű koordinálása
  • Projektvezetőként a társszervezetekkel együttműködve az új termelések bevezetésének irányítása
  • Projektkoordinátori és kapcsolattartói szerep külső új üzletek bevezetésekor
  • NPI, PPAP folyamatok vezetése
  • Részvétel a szerződések kialakításában és koordinálásában

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Projektmanageri ismeretek
  • Konfliktuskezelés
  • Stressz-tűrés és magas szintű problémamegoldás
  • Tanulásra való hajlam és az új ismeretek gyors elsajátítása
  • Csapatvezetői tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszerekben való jártasság
  • Audittapasztalat
  • NPI projektek vezetése
  • Vezetői és kommunikációs készség
  • Szervezőkészség, döntési képesség
  • Termékvalidációs folyamatokban való résztvétel és ezek vezetése

Előnyt jelent:

  • Plastik gyártási ismeretek, összeszerelő termelői folyamatokban és a termékek transzferálásában való jártasság

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Karrierlehetőség
  • Évtizedes tapasztalat
  • Változatos feladatok

LIGHT UP YOUR CAREER!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: -
E-mail: Küldje el önéletrajzát