Projektvezető mérnök

Tungsram Operations Kft.

A munkavégzés helye
Kisvárda
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek koordinálása fémipari (elsősorban szélturbina alkatrészgyártási) területen
  • Belső és külső partnerekkel való kapcsolattartás műszaki, illetve minőségi kérdéskörbe
  • Új termékek (NPI, PPAP folyamatok) és termelési folyamatok bevezetése, koordinálás
  • Új termék és műszaki fejlesztési, illetve telepítési projektekben történő részvétel és azok műszaki támogatása, specifikációk, validációs tervek kidolgozásában való részvétel
  • Projektvezetőként a társszervezetekkel együttműködve az új termelések bevezetésének irányítás
  • Részvétel az árajánlatok kidolgozásában és koordinálásában

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség, előny a gyépgyártástechnológia vagy hegesztési vagy képlékeny hidegalakítási szakirány.
  • Ipari, termelési környezetben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magas terhelhetőség
  • Magabiztos fellépés
  • Magas szintű rugalmasság
  • Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Személyre szabott fejlődés és karrierút
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Jó csapat, támogató hangulat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: -
E-mail: Küldje el önéletrajzát