Mechanik v automobilovom priemysle s praxou s pneumatickými zariadeniami - Nemecko

TS - Industrial Montage s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam prácu v automobilovom priemysle v Nemecku - nástup možný ihneď.
Hľadám do nášho tímu skúsených emechanikov, pneumatikárov na stavanie liniek od základov a rovnako aj na stavanie strojov.
Podmienkou je vedieť sa dorozumieť v anglickom alebo v nemeckom jazyku a vedieť čítať technické výkresy.
Prax je výhodou.

Svoje životopisy nám posielajte na email: [email protected] Vyhovujúcim uchádzačom sa ozveme v najbližšom čase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojárske, elektrikarske

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, profesionalista, spolahlivosť

Ul. Ku Bratke 2908/12
934 05 Levice
ID: 3128685   Megjelentetés dátuma: 2018.04.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   dohodou