PR manager

Trumpeter, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 37, Kladnianska 20, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
30.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Služby Public Relations:

- denný office pre klientov
- realizácia mediálnych výstupov
- rozvíjanie kontaktov s médiami/komunikácia s médiami
- organizácia press eventov
- novinárska činnosť (texty,blogy) a príprava tlačových podkladov
- aktívne vyhľadávanie tém a spôsobov, ako efektívne a zaujímavo komunikovať
pridelených klientov
- získavanie nových zručností v oblasti online PR a ich aplikácia v praxi
- accountovanie a manažovanie všetkých služieb klientov v rámci tímu agentúry
- účasť na oslovení nových klientov

Vyberové konanie bude zrejme dvojkolové. CV prosíme zasielať emailom. K CV vždy pripojte aj motivačný list (t.j. prečo PR, prečo Trumpeter, prečo práve Vy a čim si myslíte že by ste boli prínosom v rámci tímu...).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Žurnalistika, Masmediálna komunikácia, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Public Relations
1

- flexibilita v rámci pracovného času
- tímový človek
- samostatnosť v práci
- kreatívne myslenie
- zodpovednosť
- pozitívne myslenie
- chuť sledovať nové trendy v oblasti PR a učiť sa nové veci

Uchádzači, ktorí nemajú žiadne pracovné skúsenosti v rámci médií (PR, žurnalistika...), prosíme, aby nám svoje CV nezasielali.

K CV vždy pripojte aj motivačný list (t.j. prečo PR, prečo Trumpeter, prečo práve Vy a čim si myslíte že by ste boli prínosom...).

Vyhradzujeme si právo na odpoveď iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované kritériá pre danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kladnianska 20
82105 Bratislava
ID: 2429294   Megjelentetés dátuma: 2018.03.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   dohodou