Vámügyintéző- asszisztens/Speditőr

Trivium Kft.

A munkavégzés helye
Záhony
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.06.03.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok:
• E-útdíj értékesítése
• A különböző vámeljárások előkészítése, adminisztrációja
• A vámtevékenységgel kapcsolatos eljárások lebonyolítása
• A szolgáltatáshoz kapcsolódó számla kiállítása
• Az ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárásaink:
• Legalább középfokú iskolai végzettség
• Szükséges nyelvismeret : Angol, Ukrán, Orosz (legalább az egyik nyelv ismerete elvárt)
• Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) felhasználó szintű ismerete

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• Magabiztos, határozott, agilis, dinamikus személyiség
• Strukturált gondolkodás
• Jó stressztűrő képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TRIVIUM Kft. két évtizede szereplője a vámügynöki szakmának. A cég irodahálózata főként Magyarország Szerbiával, Ukrajnával, Romániával, illetve Horvátországgal határos átkelőin nyújt magas színvonalú, szállítmányozáshoz kapcsolódó szolgáltatást.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Pacsirta u. 16/A
6724 Szeged