Határkirendeltségi- ügyintéző/ speditőr

Trivium Kft.

A munkavégzés helye
Szeged, Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.09.17.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A TRIVIUM Kft. két évtizedes szereplője a vámügynöki szakmának. A cég irodahálózata főként Magyarország Szerbiával, Ukrajnával, Romániával, illetve Horvátországgal határos átkelőin nyújt szállítmányozáshoz kapcsolódó szolgáltatást.

A dinamikusan fejlődő csapatunkhoz keresünk munkatársat a röszkei határátkelőn található kirendeltségünkre, vámügyintéző- asszisztens/speditőr pozícióba

Feladatok:
• a vám-kezelések előkészítése, lebonyolítása és ügyintézés,
• a különböző vámeljárások adminisztrációja,
• a szolgáltatáshoz kapcsolódó számlák kiállítása,
• pénztár kezelése ( napi és havi zárások lebonyolítása)
• ügyfelekkel, hatóságokkal történő kapcsolattartás
• e- útdíj értékesítése

Elvárások:
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
• középfokú iskolai végzettség
• egy idegen nyelv (angol vagy német vagy szerb) középfokú ismerete (szóban és írásban)
• strukturált gondolkodás, jó elemző képesség,
• rugalmasság, önállóság, magabiztosság és céltudatosság,
• csapatszellem
• jó stressz tűrő képesség elengedhetetlen
• irodai munkatapasztalat nem követelmény, de előnyt jelent

Munkavégzés jellege:
• folyamatos, megszakítás nélküli munkarend ( 12 órás műszakban )
• teljes munkaidős állás

Foglalkoztató honlapja: www.trivium.hu

Jelentkezés módja: az önéletrajzokat a munka@trivium.hu címre várjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy
Szerb nyelv - Küszöbszint (B1)

Adminisztrációs és közgazdasági ismeretek

Pénztár - alapok
Számlázás - alapok

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - alapok
Microsoft Word - alapok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TRIVIUM Kft. két évtizede szereplője a vámügynöki szakmának. A cég irodahálózata főként Magyarország Szerbiával, Ukrajnával, Romániával, illetve Horvátországgal határos átkelőin nyújt magas színvonalú, szállítmányozáshoz kapcsolódó szolgáltatást.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Pacsirta u. 16/A
6724 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Levente Fekete
E-mail: Küldje el önéletrajzát