Kulturális Örökség Digitalizálási Koordinátor

TRIPONT Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A magyar piacon 26 éve meghatározó szerepet játszó, fotó és videó kereskedelmi cégünk széles műveltségű, a múzeumok és műkincsgyűjtemények világában otthonosan mozgó, megbízható és lelkes digitalizálási szakembert keres
pozícióba

Feladatok:
• A cégünk által szolgáltatott digitalizálási technológia megismertetése minél szélesebb körben
• A digitalizálás küldetésének méltó képviselete szakmailag és emberileg egyaránt
• Digitalizálási feladatok közvetlen és közvetett végrehajtása, a digitalizálási munkálatok ellenőrzése, koordinálása
• Kapcsolattartás és felvétel a már meglévő, és a leendő ügyfelekkel
• Árajánlatok készítése, számlázás és az ehhez kapcsolódó adminisztráció biztosítása
• A digitalizálási projektek operatív feladatait végző kollégák munkájának koordinálása
• Szakmai szövegek fordítása angolról magyarra, illetve értelmezése

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
• Barátságos hangulat egy lendületes, dohányfüst mentes csapattal

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
1131 Budapest, Reitter Ferenc utca 132/J.

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, fizetési igény megjelölésével a hr@tripont.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Kulturális Örökég Digitalizálási Koordinátor)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• Széles körű humán műveltség és érdeklődés
• Közvetlen, magabiztos és asszertív fellépés, kereskedői véna
• Jó kommunikációs készség, intelligens, empatikus ügyfélkezelés
• Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás, magas szintű szövegértési és fogalmazási angol ismeretek
• Fotós és videós ismeretek, stúdióeszközök ismerete
• Érdeklődés a fotózás iránt
• Linux fájlkezelési ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

- Budapest