Adminisztrátor (Győr)

TRIGO Quality Support Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

ADMINISZTRÁTOR munkatársakat keresünk
a TRIGO Quality Support Kft. csapatába
Győrbe

Rólunk
A TRIGO neve az innováció és teljesítmény szinonimájává vált a hazai autóipari szektorban. Jelenleg közel 50 helyszínen több, mint 2500 partnerünknek nyújtunk komplex minőségügyi megoldásokat.

Csapatunkba keresünk talpraesett, új ismeretekre nyitott gyakorlattal rendelkező adminisztrátort.

Feladatok
- Adminisztratív dokumentációs feladatok
- Adatrögzítés

Egyéb béren kívüli juttatások

- Cafeteria (próbaidő után).
- Negyedéves bónusz (próbaidő után).
- Bejárási támogatás.
- Élet- és balesetbiztosítás.
- Kedvező bankszámla csomag.
- Családi telefoncsomag.

Információk a kiválasztási folyamatról

Hogyan jelentkezz, és mi történik ezután?
Amennyiben jelentkezéseddel megtisztelsz minket, a folyamat következő részeként telefonon is felvesszük veled a kapcsolatot, és egy rövid online kérdőív kitöltésére is megkérünk. Ezután egy személyes találkozásra invitálunk. Kölcsönös szakmai szimpátia esetén örömmel látunk a csapatunkban!

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésed vagy kérdésed van hozzánk, a [email protected]trigo-group.come-mail címen!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

- Középfokú végzettség
- Precizitás és pontosság
- Három műszakos munkarend
- Monotonitástűrés
- Felhasználó színtű számítógépes ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.
A nemzetközi nagyvállalat több mint 7000 szakemberével 4 kontinens 20+ országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.
Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: [email protected]
E-mail: Küldje el önéletrajzát