Biztonsági Ellenőr / Járőr

Trezex Hungária Zrt.

A munkavégzés helye
Magyarország (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik vezető készpénz-logisztikai vállalata, budapesti kirendeltségébe keres szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat

munkakörbe

Főbb feladatok:
• A járatok, telephelyek, személyzet, szállítási folyamatok napi szintű tervezett és véletlenszerű ellenőrzése
• Kiemelt prioritású szállítmányok kisérése
• A biztonságos végrehajtást veszélyeztető hiányosságok feltárása, észlelt fenyegetettség esetén az előírt szabályok szerinti informálás, szakszerű intézkedés, helyszínbiztosítás
• Nyílt és rejtett ellenőrzések végrehajtása
• Az elvégzett feladatok dokumentálása, jelentések elkészítése

Elvárások:
• Érettségi bizonyítvány
• Budapest és Pest megye helyismerete
• Ellenőrzésében szerzett tapasztalat
• Jó kommunikáció
• Személy- és vagyonőri bizonyítvány
• Fegyvervizsga

Önt keressük, amennyiben:
• Gyorsan átlát egy adott helyzetet
• A felmerülő problémákra azonnal reagál és hatékonyan oldja meg
• Dinamikus, határozott, következetes
• Konstruktív, pozitív, haladó szellemű
• Rendszerető, precíz, pontos
• Képesnek érzi magát beilleszkedni egy fegyveres és állandó biztonsági kontroll alatt tartott szervezetbe

AMIT KÍNÁLUNK:
• versenyképes és teljes mértékben bejelentett munkabér
• szakmai fejlődés
• hosszú távú, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest és Országos

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk : [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TrezEx Hungária Zrt., Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja.

A cég címe

Trezex Hungaria Zrt.
ID: 3935383  Megjelentetés dátuma: 2020.07.09.