Területi képviselő - Magyarország

TRANSFER Planconsult Datentransfer und Anlagenconsulting GmbH

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok:
- Új partnerek, új kapcsolatok kiépítése és felkutatása,
- Az értékesítési területen megszerzett piaci információk rendszerezése,
- Megszerzett partnerkapcsolatok ápolása
- Egyéni igényeket kielégítő megoldások kidolgozása
- Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása

Elvárások:
- Kiemelkedő kommunikációs készség, jó tárgyaló-, és prezentációs készség,
- Megnyerő személyiség
- Dinamizmus, rugalmasság, proaktivitás, terhelhetőség
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- Üzletkötői, kereskedelmi képviselői tapasztalatok

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Mobiltelefon
- Céges laptop
- Szolgálati autó az elsö sikeres projekt után,
- Legyen tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szeretné munkájával hozzájárulni a cégünk sikeréhez küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a következő email címre: i.tothova@transfer.co.at illetve keresse munkatársunkat a telefonszámok egyikén:
0043 699 / 113 41 376
0036 70 342 7492

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Mindegy, hogy mit keres: lehet az állandó munkaviszony az ügyfeleinknél közvetlen közvetítéssel vagy ideiglenes munkaviszony, lehet az irodai munka vagy munkahely a termelésben. A TRANSFER jól ismeri az igényt a különböző szakterületeken és egész Európában több mint 2 000 céghez van kapcsolata. Profitáljon az ajánlatunkból! Pályázzon meg egy pozíciót a kiírt állásajánlatok közül. Vagy küldjön nekünk egy kezdeményező pályázatot, hogy felvehessük Önt az adatbankunkba.

A cég címe

Hauptstraße 2
AT-2490 Ebenfurth
Ausztria