Szerelőket/összeszerelőket/lakatosokat/villanyszerelöket keresünk német nyelvtudással. Szállás ingyenes. + 660.000 Ft bruttó fizetés!

Transfer International Staff Kft.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
asap
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
660.000 Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Külföldi tulajdonú megbízónk, járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat szerelő illetve összeszerelő pozícióba munkatársakat keres Kecskemétre.

Feladatok:
Könnyű fizikai munka elvégzése.
Panelek, berendezések összeszerelése és automata gépek kezelése a megadott technológiai utasítások alapján
A gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
A gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése
Részvétel a hibamegállapításban, hibaelemzésben
A berendezések szakértői útmutatással történő javítása
Részvétel az üzembe helyezés végrehajtásában és optimalizálásában
A berendezések tesztelése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Átlag feletti, versenyképes alapjövedelem, azaz BRUTTO 660.000 Ft (végzettség és tapasztalat alapján)
- Juttatások a magyar törvények alapján
- Ingyenes szálláslehetőség
- hosszútávú biztos munkalehetőséget
- Emberközpontú, kulturált munkakörnyezet
- Innovatív termékek, technológiák és megoldások
- Modern géppark és korszerű feltételrendszer
- Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
- Szakmai fejlődési lehetőségek

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni NÉMET nyelvű önéletrajzzal az i.tothova@transfer.co.at email címen vagy a következő telefonszámok egyikén: 0043 699 / 113 41 376 és 0036 70 342 7492 lehet.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Külföldi tulajdonú megbízónk, járműipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Transfer ausztriai anyavállalata több mint 23 éves múltra tekint vissza. Jelenleg több mint kétezer embert elsősorban Ausztriában, Szlovákiában, Magyarországon és Németországban foglalkoztatunk.
Hangsúlyt fektetünk a tehetségre, képességekre, hűségre és az elégedettségre.

A cég címe

Erzsébet tér 11.
9200 Mosonmagyaróvár

Kapcsolat

ID: 3306700   Megjelentetés dátuma: 2018.08.15.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   660.000 Ft