CNC marósokat, programozókat keresünk Ausztriába! Szállás biztosítva. Első hónapban 1300,-, második hónaptól 1500,- euróért!

Transfer International Staff Kft.

A munkavégzés helye
Steyr, Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

CNC marós, programozó
Munkaégzés helye: Steyr, Ausztria

Feladatok:
• CNC gép kezelése 3 műszakos munkarendben
• Gyártott alkatrészek, méret és alak ellenőrzése
• Többtengelyes CNC gépek üzemeltetése (őrlés, csiszolás)
• Termékek pontos feldolgozása (nagy alkatrészek)

Elvárás:
• Szakképzett szakmai gyakorlat
• Sinumerik és Heidenhain programozási készségek ismerete előny
• Komunikatív német nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag
• A legmodernebb technológiák használata
• Szakmai fejlődés
• Stabil, megbízható munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Ausztriai bejelentés heti 38,5 órában
• 13. – 14. Fizetés
• Kezdő fizetés első hónapban: 14,16 euró / óra
• Fizetés második hónaptól: 15,22 euró/ óra
• Szállás
• Lehetőség túlórára

Német nyelvű önéletrajzzal az cv@transfer-personal.com email címen vagy a következő telefonszámok egyikén: 0699 / 113 41 376 és 0036 70 342 7492 lehet.

A nagy érdeklődésre való tekintettel, csak az általunk megszabott feltételeknek megfelelő személyeket hívjuk vissza!!! Megértésüket köszönjük.

Megbízó

Gépipar

Ausztriai stabil háttérrel rendelkező cég.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Transfer ausztriai anyavállalata több mint 23 éves múltra tekint vissza. Jelenleg több mint kétezer embert elsősorban Ausztriában, Szlovákiában, Magyarországon és Németországban foglalkoztatunk.
Hangsúlyt fektetünk a tehetségre, képességekre, hűségre és az elégedettségre.

A cég címe

Erzsébet tér 11.
9200 Mosonmagyaróvár

Kapcsolat