IT projektmenedzser

Transdanubia Logisztikai Kft.

A munkavégzés helye
Linz, Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
Éves jövedelem: brutto EUR 80.000,- /év

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Linz környéki fuvarozással és szállítmányozással foglalkozó osztrák cég keres németül tárgyalási szinten beszélő IT projektmenedzsert a meglévő fuvarozói és spedíciós rendszer (WinSped Speditionssoftware) felügyeletére ill. annak továbbfejlesztésében a fejlesztő céggel történő szoros együttműködésre

Elvárás:
Felső fokú, szakirányú végzettség,
kifogástalan német nyelvtudás
3 év IT projektmenedzserii tapasztalat

Feladatok:
IT projektek teljeskörű menedzselése
- Logisztikai IT rendszerek és folyamatok működésének fejlesztése, tesztelése
- A logisztikai rendszerhiba elhárítási és fejlesztési folyamataiban való aktív részvétel.
- Kapcsolattartás a fejlesztő céggel és a vállalat dolgozóival
- közreműködés az egyes területeknél jelentkező feladatok fejlesztési igényként való megfogalmazásában;
- Koordinációs feladatok ellátása: új verziók átvétele, tesztelésének megvalósítása,
- Státuszriportok készítése,

Elvárt kompetenciák:
Képesség önálló munkavégzésre
Jó kommunikációs képesség
Konfliktuskezelés
Stressz tűrés
Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
Vállalati személygépkocsi
Vállalati lakás Linz környékén a cég mellett, család esetén esetleg kertes családi ház

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Munkavégzés nyelve: német

Részletes német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként

A jelentkezéseket magyar és német nyelven az alábbi e-mail címre kérjük küldeni:

[email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk nemzetközi logisztikai szolgáltatóként immáron több, mint két évtizede néz szembe az autóipar kihívásaival. Európa szívében elhelyezkedő raktárunk segítségével kielégítjük a világ minden tájáról érkező beszerzői igényeket, igazgatjuk az anyag- és árugazdálkodást, ellátjuk Európa minden jelentős autógyártóját, gondoskodunk a hulladékkezelésről valamint annak újrahasznosításáról.

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Göbeház park 8
9155 Lébény
ID: 3927998  Megjelentetés dátuma: 2020.06.23.