Logisztikai ügyintéző

Transdanubia Logisztikai Kft.

A munkavégzés helye
Lébény
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Kiszállítási munkafolyamatok irányítása és ellenőrzése.
• A szükséges kiszállítási dokumentumok ellenőrzése.
• Az eltérések, reklamációk kezelése, optimalizációs javaslatok kidolgozása.
• Kapcsolattartás a partnercég tervező csapataival világszerte (szóban / írásban)
• Feladatkörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
• Magabiztos német és angol nyelvtudás, szóban és írásban
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Számítógépes ismeretek (MS Office)
• Jó probléma felismerő és megoldó képesség
• Alkalmazkodás a dinamikusan változó körülményekhez
• Rugalmasság, csapatjátékosság, tanulni vágyás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP)
• Raktározásban vagy autóiparban szerzett tapasztalat
• ISO / VDA normák ismerete

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• kihívásokkal teli munkakör
• stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
• önálló munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Lébény (Győr-Moson-Sopron Megye)

Részletes, szakmai önéletrajz elküldésével, magyarul és idegen nyelven, fizetési igény megjelölésével.

z. Hd. Thomas Cymbala
Göbeház park 8
HU-9155 Lébény
[email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk nemzetközi logisztikai szolgáltatóként immáron több, mint két évtizede néz szembe az autóipar kihívásaival. Európa szívében elhelyezkedő raktárunk segítségével kielégítjük a világ minden tájáról érkező beszerzői igényeket, igazgatjuk az anyag- és árugazdálkodást, ellátjuk Európa minden jelentős autógyártóját, gondoskodunk a hulladékkezelésről valamint annak újrahasznosításáról.

Az alkalmazottak száma

150-199 alkalmazott

A cég címe

9155 Lébény

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: z. Hd. Thomas Cymbala
E-mail: Küldje el önéletrajzát