Gyűjtő szállítmányozói ügyintézőt

Transdanubia Logisztikai Kft.

A munkavégzés helye
Herceghalom
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk, a Transdanubia Logisztikai Kft. nemzetközi logisztikai szolgáltatóként immáron több, mint 25 éve van jelen a magyar szállítmányozási és logisztikai piacon. Logisztikai központunk segítségével kielégítjük a világ minden tájáról érkező beszerzői igényeket, igazgatjuk az anyag- és árugazdálkodást, fogadjuk Európa számos országából partnereink gyűjtőáruit.

Herceghalmi telephelyünkre keresünk azonnali kezdéssel:

GYŰJTŐ SZÁLLÍTMÁNYOZÓI ÜGYINTÉZŐT

Elvárások:
Minimum középiskolai végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvismeret (egyéb nyelv ismerete előny)
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnyt jelent:
jó kommunikációs készség, magabiztos, dinamikus fellépés
1-3 év szállítmányozási cégnél szerzett tapasztalat

Feladatok:

Kapcsolattartás külföldi és magyar partnerekkel, ügyfelekkel
Szállítmányokhoz kapcsolódó adminisztráció, számlázás és bejövő számlák ellenőrzése
Okmányok ellenőrzése, eltérések tisztázása
Együttműködés a társosztályokkal
Ügyfél megkeresésre árajánlatok elkészítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség
Változatos feladatok, szakmai kihívások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Szállítás, szállítmányozás, gyűjtőáru fuvarozás, raktározás, vámkezelés

Az alkalmazottak száma

150-199 alkalmazott

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Váry József
E-mail: Küldje el önéletrajzát