Kiszállítási adminisztrátor

Transdanubia Logisztikai Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk nemzetközi logisztikai szolgáltatóként immáron több, mint két évtizede néz szembe az autóipar kihívásaival. Európa szívében elhelyezkedő raktárunk segítségével kielégítjük a világ minden tájáról érkező beszerzői igényeket, igazgatjuk az anyag- és árugazdálkodást, ellátjuk Európa minden jelentős autógyártóját, gondoskodunk a hulladékkezelésről valamint annak újrahasznosításáról. Lébényi telephelyünkre keresünk azonnali kezdéssel:

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:
• raktárkészletek figyelemmel kísérése, optimalizálása,
• a különböző országokba menő késztermék exportok teljes körű dokumentációjának elkészítése, a fogadó ország és a vámtörvény előírásai alapján
• kapcsolattartás a partnercég tervező csapataival világszerte (szóban / írásban)
• feladatkörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
• Váltott műszakban végzett munka

Az álláshoz tartozó elvárások:
• legalább középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség,
• Magabiztos német nyelvtudás, szóban és írásban,
• Számítógépes ismeretek (MS Office),
• Jó probléma felismerő és megoldó képesség
• Alkalmazkodás a dinamikusan változó körülményekhez,
• Rugalmasság, csapatjátékosság, tanulni vágyás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• felsőfokú végzettség,
• angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• kihívásokkal teli munkakör
• stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
• önálló munkavégzési lehetőség

Állás, munka területe(i):
• Szállítás, Beszerzés, Logisztika
• Anyaggazdálkodás, Beszerzés
• Logisztikai ügyintéző,adminisztrátor
• Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:
Lébény (Győr-Moson-Sopron Megye)

Részletes, szakmai önéletrajz elküldésével, magyarul és idegen nyelven, fizetési igény megjelölésével a

Transdanubia Kft.
z. Hd. Thomas Cymbala
Göbehaz Park 8
HU-9155 Lebeny
t.cymbala@transdanubia.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Szállítás, szállítmányozás, gyűjtőáru fuvarozás, raktározás, vámkezelés

Az alkalmazottak száma

150-199 alkalmazott

A cég címe

Göbeház park 8
9155 Lébény