Logisztikai munkatárs

TRAIN HUNGARY MAGÁNVASÚT KFT.

A munkavégzés helye
Könyves Kálmán Körút 12-14., Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarországi magánvasút vállalat logisztikai munkatársat keres folyamatosan bővülő csapatába budapesti munkavégzésre, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok :
-ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
-fuvarokmányok készítése
-szállítások lebonyolítása és nyomon követése
-diszpécser kollégákkal való folyamatos kapcsolattartás.

A pozíció betöltéséhez feltétlenül szükséges az angol és/vagy a német nyelv ismerete illetve a román nyelv gyakorlása előnyt jelent, továbbá számítógépes (Microsoft Office) ismeretek.

Önéletrajzokat a vigh.anna@trainhungary.hu e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelölésével, telefonos elérhetőséggel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarországi magánvasút vállalat.

A cég címe

KÖNYVES KÁLMÁN KÖRÚT 12-14.
1097 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vígh Anna
E-mail: Küldje el önéletrajzát