Menedzser asszisztens - adminisztrátor

Toolsworld Hungary Kft

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.05.07.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
bruttó 370.000,Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FŐBB FELADATOK:
o számlázás,
o árlista és termék lista karbantartása
o CRM kezelése
o beérkező számlák ellenőrzése, küldése könyvelésre
o kapcsolattartás külföldi pénzügyi osztállyal és a hazai könyveléssel.
o raktárkészlet, készletmozgás felügyelete
o vevőkkel való kapcsolattartás adminisztratív kérdésekben, szállítmányok követése.
o általános irodai feladatok ellátása (telefonhívások, faxok, levelezések, futárküldemények kezelése, szkennelés és egyéb adminisztrációs feladatok)
o Statisztikák, jelentések, kimutatások készítése
o Kapcsolódó munkaügyi és adminisztratív feladatok ellátása
o Közreműködés különböző irodai ügyintézések, dokumentációk kezelésében
o Problémamegoldás
o Feladatok követése
o gépjármű ügyintézés
o Irodai vonatkozású egyéb feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

o Kommunikáció angolul szóban és írásban
o Első sorban tapasztalt munkaerőt keresünk
o Számlázási, raktárgazdálkodási és gazdasági levelezési ismeretek
o Excel, Word, magas szintű ismerete
o Precíz, pontos munkavégzés
o Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
o Önálló munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Kézi szerszámokat gyártó és forgalmazó multinacionális vállalat csoport magyar leányvállalata. AZ anya vállalt 5000 főt foglalkoztat 3 kontinensen van képviselete a szerszám piac jelentős képviselője.

A cég címe

Toolsworld Hungary Kft.
Tátra utca 20/b 1/1
1136 Budapest
ID: 3358240   Megjelentetés dátuma: 2018.04.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   bruttó 370.000,Ft