Angol nyelvtanár és német vagy informatika vagy rajz vagy média szak párosítással

Tomori Pál Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium

A munkavégzés helye
Kiskunmajsa, Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.08.29.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Tomori Pál Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium intézményi pályázatot hirdet megüresedő pedagógus álláshelyei betöltésére az alábbiak szerint:

Határozatlan idejű munkaviszony:
angol nyelv szakos középiskola tanár
Elvárás: A tantárgyak tanításához szükséges végzettség.
A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.
A munkakör legkorábban 2018. március 26. napjától tölthető be.
Jelentkezési határidő: 2018. február 15. vagy a munkakör betöltésének napjáig.

informatika szakos középiskolai tanár
Elvárás:A tantárgyak tanításához szükséges végzettség.
A munkakör legkorábban 2018. augusztus 27. napjától tölthető be.
Jelentkezési határidő: 2018. július 2.

Határozott idejű munkaviszony:
német és angol nyelv szakos középiskolai tanár

rajz vagy földrajz vagy informatika vagy német vagy angol vagy média szak párosítással
A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő vagy részmunkaidő.

Elvárások:
• Nyitottság az újszerű tanulásszervezési eljárásokra (pl. kooperatív módszerek, differenciálás, kompetencia központú oktatás, IKT alkalmazása), ilyen irányú képzésekre.
• Felhasználói szintű MS Office alkalmazások
• Magyar állampolgárság
• Büntetlen előélet, cselekvőképesség

Ellátandó feladatok: angol nyelv, német nyelv, rajz, földrajz, informatika, mozgókép és média tantárgy oktatása, pedagógiai programban meghatározott oktatási-nevelési feladatok ellátása

Benyújtandó iratok, igazolások:
• Fényképes szakmai önéletrajz.
• Motivációs levél.
• Iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata.
• Alkalmazás esetén hatósági erkölcsi bizonyítvány
• Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez
• Esetleges ajánlások.

Szolgálati férőhelyet vagy lakást tudunk biztosítani.

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton Farkas Miklós Zoltán igazgató részére a titkar@tomorimajsa.hu e-mail címen keresztül vagy személyesen leadva az intézmény titkárságán.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Intézményünk a kiskunmajsai kistérség egyetlen középiskolája és kollégiuma, ahol gimnáziumi, média tanulmányterületi gimnáziumi, valamint turisztikai és informatikai szakgimnáziumi képzés folyik.
Gimnáziumi képzésünk során tanulóinkat főként egyetemre, főiskolára készítjük fel, illetve média tanulmányterületen a piacképes tudás, a jó kommunikációs készséget igénylő szakterületek (pl.: kommunikáció, filmezés, médiainformatika világa vagy a marketing) és egyéb szakterületek iránt érdeklődőket képezzük.
Szakgimnáziumi képzésünk azokat a diákokat célozza, akik a turizmus területén képzelik el jövőjüket, illetve akik az informatika iránt érdeklődnek. Ezeken a szakokon magas szintű felkészítést adunk számukra, korszerű technikai feltételek biztosítása mellett.

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Kálvária u. 6.
6120 Kiskunmajsa

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Henriett Fehér
Tel.: +3677481447
E-mail: Küldje el önéletrajzát