Oracle DB administrátor na kontrakt, Bratislava, 4900 - 5400 € mesačne (Ref. č.: 191122D)

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 900 - 5 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dĺžka projektu: 6 mesiacov s možnosťou predĺženia
- miesto výkonu projektu: full-time, on-site, Bratislava
- nástup na projekt: 16.01.2020 - 03.02.2020 alebo dohodou
- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- spolupráca v medzinárodnom agilnom tíme v prostredí high-availability banking riešení
- administrácia Oracle databáz: zaisťovanie správy, údržby, monitoringu, konfigurácie a technologickej funkčnosti Oracle databáz a DB nástrojov
- projekt migrácie DB prostredí do nového riešenia v oblasti PaaS
- proaktívne riešenie všetkých existujících problémov súvisiacich s DB
- participácia na príprave disaster recovery riešení
- príprava a udržiavanie databáz pre vývojové, testovacie a produkčné prostredie
- konfigurácia a tunning databáz s cieľom zabezpečovania vysokej výkonnosti a nepretržitého behu
- inštalácia a konfigurácia nových databáz
- príprava a udržovanie administrátorskej dokumentácie
- sledovanie a plánovanie využitia zdrojov systému a návrh a realizácia rastových strategií a opatrení
- realizovanie pravidelných DB backup-ov
- sledovanie najnovších DB patch-ov a upgrade-ov a príprava inštalačných plánov
- analýza výkonnosti DB s cieľom definovať najzložitejšie procesy a dotazy (queries)
- spolupráca s vývojovým tímom pri testovaní a nasadzovaní nových verzií aplikácií
- spolupráca a komunikácia s IT, sieťovými, DB a aplikačnými administrátormi, bezpečnostnými špecialistami, business/ICT analytikmi a operátormi
- implementácia a rozvoj existujících technologických štandardov a bezpečnostných politík
- pravidelná účasť na medzinárodných konferenčných hovoroch v anglickom jazyku
- participácia pri riešení projektu migrácie databáz
- občasné (zriedkavé) večerné zásahy a patche databáz

- bezplatné celoročné predplatné časopisu PC REVUE, TECHBOX, TOUCHIT alebo FORBES po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX po spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
- zľavu na všetky otvorené kurzy školiaceho strediska GOPAS vo výške 6 až 20% podľa kategórie kurzu.

V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Oracle Database - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- minimálne 5-ročné aktívne skúsenosti s údržbou veľkých high availability systémových databáz
- výborná znalosť Oracle DB (inštalácia, administrácia, monitoring, ladenie výkonu)
- orientácia v programoch napísaných v SQL, PL/SQL
- skúsenosti s administráciou Oracle 19c
- znalosť Oracle Real Application Clusters (RAC)
- znalosť Oracle Data Guard
- skúsenosti s Linux prostredím

- výhodou: skúsenosti s PL/SQL programovaním
- výhodou: znalosť RMAN – záloha a obnova databázy
- výhodou: skúsenosti s a administráciou databáz v oblasti banking-u

- pozitívny prístup k riešeniu problémov
- schopnosť individuálnej i tímovej práce
- proaktívny prístup
- logické myslenie pri vykonávaní úloh

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Seberíniho 1
821 03 Bratislava-Ružinov
ID: 3831263  Megjelentetés dátuma: 2020.01.16.  A munkabér alsó határa (bruttó): 4 900 EUR/mesiac