Villanyszerelő-diszpécser

Tisztítás-Technológiai Tudományok Intézete Kft.

A munkavégzés helye
Törökbálint
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Villanyszerelő-diszpécser kollégát keresünk, azonnali kezdéssel

Több évtizedes múltra visszatekintő, magyar tulajdonban lévő megbízónk, a Future cégcsoport részére keresünk villanyszerelő kollégát törökbálinti, valamint baracskai adatközpontokba 24/48-as műszak beosztással informatikai jártassággal.

Feladatok:
• épületfelügyeleti rendszer felügyelete, hibajelzések kezelése;
• adatközpont napi bejárásos ellenőrzése épületen belül és kívül;
• speciális szaktudást nem igénylő karbantartási feladatok elvégzése;

Amit kínálunk:
• kiemelt bérezés,
• bejelentett állás,
• fizetett szabadság,
• pontos, havi bérkifizetés,
• megbízható, stabil vállalati háttér
• munkatársi ajánlási bónusz

Elvárásaink:
• érettségi bizonyítvány,
• büntetlen előélet,
• felhasználói szintű informatikai ismeret, önálló munkavégzés,
• villanyszerelő végzettség valamint hasonló munkakörben való jártasság előnyt jelent.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Létesítménygazdálkodási piacon működő, magyar tulajdonú, közel 30 éves múlttal és országos hálózati lefedettséggel rendelkező piacvezető szolgáltató cégcsoport.

A cég címe

Tisztítás-technológiai Tudományok Intézete Kft.
Ady Endre utca 41.
2724 Újlengyel