Nyílászáró Beépítő

Tisza Ajtó Kft.

A munkavégzés helye
Debrecen (Járás), Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Tisza Ajtó Kft. munkatársakat keres

Nyílászáró Beépítő munkakörbe

Ajtók és ablakok értékesítésével, beépítésével foglalkozó cég Nyílászáró Beépítő munkatársakat keres budapesti és debreceni munkaterületeire teljes munkaidőben. Önállóan dolgozni tudó beépítő csapatok jelentkezését is várjuk mindkét városba.

A budapesti jelentkezőket Budapest területén, a debreceni jelentkezőket Debrecen területén látjuk el munkával. Ingázni a két város között nem kell!

Főbb feladatok, munkák:
-Helyszíni felmérés
-A cég termékeinek beépítése
-Értékesítő kollegákkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Nyílászáró beépítés területén szerzett tapasztalat
-Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
-Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés
-Pozitív személyiség
-Erkölcsi bizonyítvány

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezését önéletrajzának elküldésével a következő címen várjuk:
[email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Debrecen