Könyvelő

Textrade Kft.

A munkavégzés helye
Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hazánkban közel 350 főt foglalkoztató vállalat csapatába keresünk pénzügyi, számviteli területre munkatársat.

Feladatok:
• Könyvelési feladatok ellátása önállóan (kettős, egyszeres)
• Adózási feladatok ellátása, adóbevallások készítése
• Jogszabályváltozások nyomon követése
• Vezetőség felé egyedi kimutatások készítése
• Együttműködés a társosztályokkal
• Egyéb adminisztratív teendők

Elvárások:
• Szakirányú középfokú pénzügyi-számviteli végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
• Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
• Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete, és a változások folyamatos nyomon követése
• Problémamegoldó és stressz tűrő képessége átlagon felüli
• Határozott, hatékony, energikus személyiség
• Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködési képességgel rendelkezik
• Munkáját precizitás, pontosság jellemzi

Előnyt jelentenek:
• Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, magyar tulajdonú, rendkívül dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégnél
• Versenyképes jövedelem
• Azonnali munkakezdés

A magyar nyelvű fényképes pályázatokat fizetési igény megjelölésével várjuk az zsarta.mariann@textradekft.hu e-mail címre!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Használtruha nagykereskedelemmel foglalkozó cégünk 100%-ban magyar tulajdonú és több mint 400 főt foglalkoztat.

A cég címe

Városkapu Üzletház HRSZ. 622/1.
8043 Iszkaszentgyörgy