Csatornakezelő szakmunkás

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. álláspályázatot hirdet csatornakezelő szakmunkás munkakörben.

Főbb munkaköri feladatok:
- tengelyen történő szennyvízszállítás a szolgáltatási területen
- a szennyvízhálózat és átemelők biztonságos működésének biztosítása, ellenőrzése, valamint szerelési, karbantartási és hibaelhárítási munkák elvégzése (dugulás elhárítás, csőmeghibásodás és aknák javítása)
- megrendeléses csatorna tisztítás ellátása

Elvárások:
- legalább 8 általános iskolai végzettség
- „C” kategóriás jogosítvány
- 5 éves tehergépkocsi vezetői gyakorlat
- GKI tehergépkocsi vezetői képesítés
- terhelhetőség
- precíz, pontos, önálló munkavégzés
- gyakorlatias beállítottság

Előny:
- undort keltő anyagok szállítására jogosító hatósági igazolás

Amit kínálunk:
- biztos fizetés, bejelentett jövedelem
- stabil vállalati háttér
- hosszú távú munkalehetőség
- üzemorvosi ellátás, szűrővizsgálatok
- képzések
- ingyenes sportolási és kedvezményes üdülési lehetőség
- jó csapat

fényképes szakmai önéletrajzokat 2020. október 31-ig a [email protected] e-mail címre várjuk. Kérjük a jelentkezéshez írja meg, hogy hol találkozott a hirdetéssel és milyen pozícióra jelentkezett.

Dokumentumai beküldésével Ön hozzájárul személyes adatai kezeléséhez és elfogadja a www.tettyeforrashaz.hu/adatkezeles oldalon található álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.-t Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata alapította 2009 októberében. Társaságunk alaptevékenysége: víztermelés, vízelosztás, szennyvízgyűjtő hálózat üzemeltetése, szennyvízkezelés- és tisztítás.

A cég címe

Nyugati Ipari út 8.
7634 Pécs

Kapcsolat

ID: 3979441  Megjelentetés dátuma: 2020.09.30.