Gépészmérnök / gépésztechnikus

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. álláspályázatot hirdet gépészmérnök/gépésztechnikus munkakörben.

Főbb munkaköri feladatok:
A szennyvíz átemelő és szennyvíz kezelő építmények, műtárgyak, gépészeti berendezéseinek karbantartási, hibaelhárítási és felújítási munkálatainak irányítása, szervezése és dokumentálása. Fejlesztési és rekonstrukciós tervek előkészítésében való együttműködés. Karbantartási ütemtervek készítése.

Elvárások:
gépész szakirányú végzettség
B kategóriás jogosítvány
pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:
MV-ÉG mérnökkamarai jogosultság
1-3 év munkatapasztalat

Amit kínálunk:
biztos fizetés, bejelentett jövedelem
stabil vállalati háttér
hosszú távú munkalehetőség
üzemorvosi ellátás, szűrővizsgálatok
képzések
ingyenes sportolási és kedvezményes üdülési lehetőség
jó csapat

Fényképes szakmai önéletrajzokat 2020. október 14-ig a [email protected] e-mail címre várjuk. Kérjük a jelentkezéshez írja meg, hogy hol találkozott a hirdetéssel és milyen pozícióra jelentkezett.

Dokumentumai beküldésével Ön hozzájárul személyes adatai kezeléséhez és elfogadja a www.tettyeforrashaz.hu/adatkezeles oldalon található álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.-t Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata alapította 2009 októberében. Társaságunk alaptevékenysége: víztermelés, vízelosztás, szennyvízgyűjtő hálózat üzemeltetése, szennyvízkezelés- és tisztítás.

A cég címe

Nyugati Ipari út 8.
7634 Pécs
ID: 3967576  Megjelentetés dátuma: 2020.09.14.