Üzemeltetési szakmunkás

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

A munkavégzés helye
Pécs, Tettye Forrásház, Nyugati Ipari út
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb munkaköri feladatok:

-vízkezelő berendezések ellenőrzése, dokumentálása
-vízkezelő berendezéseken szükséges korrekciók végrehajtása (adagolás beállítás/kalibrálás)
-karbantartáshoz szükséges kiszolgáló munkák elvégzése
-gépházak, gyorsítók, tározók ellenőrzése, takarítása, javítások elvégzése
-üzemzavar elhárításában való részvétel

Elvárások:

-minimum szakmunkás bizonyítvány
-„B” kategóriás jogosítvány
-veszélyes anyagokkal történő munkavégzésre vonatkozó tapasztalat
-hajlandóság a tevékenység végzéséhez szükséges speciális képzések elvégzésére

Előny:

-szakmunkás bizonyítvány (víz,- csatorna- és közműrendszer-szerelő végzettség,vagy víz- , gázvezeték-szerelő),
-hasonló területen szerzett gyakorlat
-klórozó berendezés kezelői tanúsítvány
-elhivatottság az ivóvíz szolgáltatás tevékenységeivel kapcsolatban
-jártasság az ivóvízellátó rendszerek szerelvényeinek, gépészeti berendezéseinek működtetésében.

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzát 2020. március 6-ig várjuk a [email protected] e-mail címen. Kérjük, jelentkezéskor írja meg, milyen pozícióra jelentkezik.

Tájékoztatjuk, hogy önéletrajza beküldésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez és elfogadja az álláspályázatokra vonatkozó oldalon található adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.-t Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata alapította 2009 októberében. Társaságunk alaptevékenysége: víztermelés, vízelosztás, szennyvízgyűjtő hálózat üzemeltetése, szennyvízkezelés- és tisztítás.

A cég címe

Nyugati Ipari út 8.
7634 Pécs
ID: 3864890  Megjelentetés dátuma: 2020.02.06.