Számlázási ügyintéző

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

A munkavégzés helye
Pécs, Tettye Forrásház
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. álláspályázatot hirdet számlázási ügyintéző munkakörben.

Főbb munkaköri feladatok:

A Tettye Forrásház Zrt. partnerei és fogyasztói felé történő számlázási feladatok ellátása

Elvárások:

- szakirányú végzettség, vagy érettségi bizonyítvány és középfokú számviteli/pénzügyi ügyintézői szaktanfolyam
- számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel ismeretek)
- önálló, precíz, pontos munkavégzés
- gyors, magabiztos munkatempó
- terhelhetőség

Előny:

Felsőfokú, ill. mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

- biztos fizetés, bejelentett jövedelem
- stabil vállalati háttér
- hosszú távú munkalehetőség
- üzemorvosi ellátás, szűrővizsgálatok
- képzések
- büfé, meleg étkezési lehetőség
- ingyenes sportolási és kedvezményes üdülési lehetőség
- jó csapat

Fényképes szakmai önéletrajzokat 2019.02.29-ig a [email protected] e-mail címre várjuk. Kérjük a jelentkezéshez írja meg, hogy hol találkozott a hirdetéssel és milyen pozícióra jelentkezett.

Tájékoztatjuk, hogy önéletrajza beküldésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez és elfogadja az álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.-t Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata alapította 2009 októberében. Társaságunk alaptevékenysége: víztermelés, vízelosztás, szennyvízgyűjtő hálózat üzemeltetése, szennyvízkezelés- és tisztítás.

A cég címe

Nyugati Ipari út 8.
7634 Pécs

Kapcsolat

ID: 3859861  Megjelentetés dátuma: 2020.01.30.