Ügyfélszolgálati hostess

TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

A munkavégzés helye
Pécs, Tettye Forrásház
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. álláspályázatot hirdet ügyfélszolgálati hostess munkakörben.

Feladatok:
- az ügyfélszolgálati irodába érkező ügyfelek tájékoztatása, segítése
a megfelelő ügytípushoz tartozó hívószám kiválasztásában
- segítség nyújtás a nyomtatványok kiválasztásában és kitöltésében, az online ügyfélszolgálati felület használatában és az e-számla regisztrációban
- aktív közreműködés a különböző kampányokban, akciókban
- projektek nyomon követése

Elvárások:
- gimnáziumi érettségi
- jó kommunikációs készség
- határozott fellépés
- precíz munkavégzés
- megbízhatóság
- ügyfélorientált szemlélet

Előny:
- ügyfélszolgálati irodában szerzett tapasztalat
- közgazdasági és műszaki ismeretek

Fényképes szakmai önéletrajzát 2020.02.28-ig a [email protected] e-mail címre várjuk. Kérjük, a jelentkezéshez írja meg, hogy hol találkozott a hirdetéssel és milyen pozícióra jelentkezett.
Tájékoztatjuk, hogy önéletrajza beküldésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez és elfogadja az álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.-t Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata alapította 2009 októberében. Társaságunk alaptevékenysége: víztermelés, vízelosztás, szennyvízgyűjtő hálózat üzemeltetése, szennyvízkezelés- és tisztítás.

A cég címe

Nyugati Ipari út 8.
7634 Pécs
ID: 3858816  Megjelentetés dátuma: 2020.01.29.